Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 és 16. hét között ha...

12 és 16. hét között ha történik valami gond a kicsivel azt érzem?

Figyelt kérdés
12.héten voltam utoljára orvosnál,semmi bajra utalót nem látott.Émelygéseim még vannak,enyhe érzetű kis görcs,késszúrkálás érzete,fáradékonyság,fejfájás.Már nagyobb a baba már nem történhetne baj jel nélkül ugye?
2013. szept. 15. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baj , nem is szabad ilyenre gondolni:-))) boldog babavárást! 39hkm
2013. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, semmi baj nem lesz. :-D Ha lenne szerintem véreznél, görcsölnél stb. Én hálát adok a Jó istennek, mert nekem teljesen tünetmentes a terhességem, oltári mázlim van, csak azt vettem észre, hogy nem jött meg. :-D Ha nem nőne a pocakom nem is venném észre, hogy terhes vagyok. 13+4 hkm
2013. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hidd el lesz tünete annak ha valami baj van. De nem lesz már semmi baja. Nem is érdemes a sok rosszra gondolni, mert ráérsz majd akkor aggódni ha valóban baj van. Ha ilyen "nagy" babának baja van azt azért már megérzi az ember. A terhességek nagyon nagy része abszolút gond nélkül zajlik le, nem kell azzal a kevés rosszal foglalkozni. Kellemes babavárást! 31hkm
2013. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
küldtem a zöld kezet nektek,sikerült elfelejtenem mindent!
2013. szept. 15. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, ugyanigy vagyok, a 12.hetin voltam utoljara, es most szerdan lesz a 16.heti, addig szamolom a napokat, orakat.

Semmi tunetem, erzem a hasam, neha huzodik, es sokat alszom.

En is probalom nyugtatni magam, hogy ha baj lenne, biztos erezne az ember.

2013. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!