Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhes vagyok, alig...

26 hetes terhes vagyok, alig érzem a pici mozgását, csak néha rugdos egy kicsit, a múlt héten voltam 4D ultrahangon, ott azt mondták, hogy nagyon sokat mocorog. Nagy baj, ha én nem érzem? Lehet gond a kicsivel?

Figyelt kérdés
2008. márc. 6. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én sem éreztem ebben a korban a picit, de ne aggódj nem lehet ettől baja. Az hogy nem érzed, nem jelenti, hogy nem mozog. Az én lányom néha ellökte magát a hasamtól és ennyi. Rugdosás, úszkálás semmi. Nincs semmi baja a picikédnek!

SOk sikert a babához!

2008. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem van olyan nap,mikor aktív,és naponta többször érzem,van mikor meg egyáltalán nem, csak este max. egy-két rúgást. Mikor 4D-n voltunk mozgott,látszott a felvételen is, én mégse éreztem semmit. Szerintem nyugi, még görnyedni is fogunk a rúgásoktól. :) Egy 27 hetes kismami

2008. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egész éjjel nem tudtam aludi tőle annyit rugdalt.Este nem tudtam semmit csinálni,mert nem volt hajlandó elpihenni...Mintha bekávéztam volna.Bár a 26. héten nekem egyenesen beleremegett a pocim a legtöbb moccansába is.Hát még amikor sorozatos bukfenceket vetett.Próbáld meg számolni,és ha napi 10 megvan akkor ne aggódj.Amúgy lehet álmatag babád van,és csak sokat alszik.
2008. márc. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell számolni, mert csak megilyedsz, ha nem mozog annyit. Ő egyrészt még sokat alszik, az enyém is reggel megmutatja magát, utána csak est érzem, néha ébred csak fel napközben. Amúgy mozog akkor is, ha nem érezzük.-) Erre bizonyíték a sok eset az uhal, én most voltam a védőnőnél és nézta a szívhangot. Pont elkaptuk, és kérdezi, hogy mocorog? Mondom nem..Mire a védőnő: pedig elment.) És nem is találtuk meg utána:-) Pedig hanyatt feküdtem kinyújtott lábakkal, és mág úgysem éreztem, hogy elmocorgott.-) Nyugi, lesz ez még rosszabb is, mikor vissza kell tessékelni a helyére.) A lényeg, hogy 24 óra alatt legalább 1X érezd.-)
2008. márc. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!