Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony vérnyomástol lehet...

Alacsony vérnyomástol lehet koraszules? 30 hkm

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, inkább magasabb vernyomasnal! Egesz terhesség alatt 90/60as vernyomasom volt mindkettő babaval 1 41+3 ra született a masodik 38+5re! Konzultalj a nőgyógyásszal az a legbiztosabb
2013. okt. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem végig nagyon alacsony volt és 39+5-re szültem. :)
2013. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Remelem nem lesz semmi. Nagyon felek, mert a baba lejjebb ment es vannak fajasaim is. Napi 3x1 Magnerot mellett. Pihenek sokat es ugy is.

Ha nem javul a vernyomasom, hivom a dokit.


Koszonom a valaszokat!

2013. okt. 9. 10:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak az alacsony vérnyomás tuti nem okozhat ilyet, nekem is rettenetesen alacsony volt. A védőnő néha még azt is csodálta, hogy egyáltalán hogy tudok talpon lenni (alapra alacsony) Mégis túlhordtam. Pihenj sokat és ne izgulj!
2013. okt. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én sem fogok agyvérzést kapni. 90; 96; max 109-ig megy fel a vérnyomásom. Második terhességem, az elsőnél is ilyen volt. 40. héten szültem, most 30. hetes vagyok:)
2013. okt. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Korhazba kerultem, megfigyelesre. 3000 a mehszaj, ver, vizelet rendben, babaval minden oke.


A vasam alacsony es keves vizet iszok! Kaptam neoferrofolgammat, napi 4-5 litert iszok!


Vigyazzatok magatokra, koszonom a valaszokat!!!

2013. okt. 11. 22:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Összes terhességem alatt a saját vérnyomásom maradt azaz 90 feljebb soha . Egyszer volt 100 😂 40 .heten születtek a gyerekek 😊😊 Magas a veszelyes 😊
2018. jan. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!