Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán Dr. Rácz Krisztin...

Nyíregyházán Dr. Rácz Krisztinához jár/járt valaki?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
ha jól tudom, Krisztina most nem vállal várandósokat, de ezt csak futólag hallottam, ne vedd készpénznek!
2013. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem vállal????????ne máááááááááááááár
2013. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi, lemaradt. Én még nem várok babát, de hozzájárok. Nagyon kedves, aranyos,már először mondta, hogy tegeződjünk:) abszolút humánus, egyáltalán nem bántam meg, hogy őt választottam:)
2013. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gizdacsaj válasza:
Igen, jártam. Amennyiben érdekel a tapasztalatom, akkor olvasd tovább: nekem több dolog nem tetszett: a mangán rendelésén használt vizsgálati eszközök elég régiek vagy hiányosak (pl. nincs hüvelyi UH), a bútorok is elég régiek; nincs konkrét díjszabás, tőlem mindig más tarifát kért ugyanazért a vizsgálatért. Az első terhességem problémás volt, miután kiderült probléma van, már nem is volt olyan kedves. Hüvelyi UH hiányában én úgy érzetem, azt is megkérdőjelezi, hogy terhes vagyok-e. A kórházba 2 hétre rá akart időpontot adni, miután a magánrendelésen nem tudta a terhességem diagnosztizálni. Aztán megbeszéltük vele ezt ugye nem gondolja komolyan??? Szerintem nő létére abszolut nincs semmi képessége, hogy a másik helyzetét átérezze. Végül 3 nappal rá kaptunk időpontot a kórházba. Ebben a 3 napban hozzáteszem jártunk másik két férfi nőgyógyásznál, akiket előtte nem is ismertünk és a magánrendelésükön soron kívül fogadtak, mert teljesen kétségbe estünk, hogy most mi is van ilyenkor. És milyen jól tettük! A terhességem az valódi volt, de mindkét doki jelezte, lehetséges hogy üres a petezsákom és nem lakik benne senki. Mindiketten azt javasolták várjunk még mivel fiatal a terhesség és nézzünk rá 1 hét múlva ismét. Ha addig nincs változás, vsz. üres petezsákról van szó. Krisztinához is bementünk a kórházba a sima sztk-s szakrendelésre, ahol ő ott sem volt. Egy vadidegen asszisztens vizsgált meg, nem is doki, hm ez elég érdekes volt. Mind a soron darab-darab mentünk be a vizsgálatra, nagyon bunkó stílust képviseltek a kórházban ezen a sima rendelésen. Ezért fizethetjük a TB-t. Na mindegy, ez más téma. Miután megvizsgált, felállította az asszisztens a diagnózist, amit egy doki aláírt. Krisztina sehol. A diagnózis az volt üres petezsák, azonnali műtéti beavatkozás szükséges (ekkor voltam 8 hetes terhes, menstruáció első napjától számítva). Két asszisztens is megfenyegetett, hogy csak saját felelősségre hagyhatom el a kórházat. Próbálkoztak mindennel, de én a két másik nőgyógyászban jobban megbíztam és sarkon fordulva a férjemmel kisétáltunk a kórházból. Engem nem fognak megműteni, még nem is biztos 100%-ra, hogy üres a petezsák. Persze a doktornő még mindig nem volt a habokban sem. 1 hét múlva sajnos valóban egybehangzóan bebizonyosodott, hogy a petezsákom üres volt. Mindkét doki egybehangzóan, egymástól függetlenül, azt mondták arra a kérdésemre, hogy ilyenkor mi a teendő: műtét? Eszembe se jusson, ha szeretnék gyereket még valaha is, mivel olyan kicsi a petezsák 99%-ban el fogok majd spontán vetélni. És így is lett. Köszönet érte mindkét dokinak! A műtét azért lett volna hátrányos, mert mechanikai behatás is érte volna a méhfalat (köznyelven: kaparás) és a későbbi terhesség során vagy megtapadási vagy egyéb más problémákat okozhatott volna. Érdekes ez két idősebb férfi nőgyógyásznak eszébe jut és közlik a pácienssel a lehetőségeket, a női nőgyógyásznak pedig meg sem fordult a fejében. Pedig nő. Én nem ajánlom, de mindenkinek szíve joga kit választ.
2014. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző! Ugyanarra a Rácz Krisztinára gondolunk???
2015. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!