Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok válaszát várnám akikkel...

Azok válaszát várnám akikkel EZ megtörtént! "Menstruáció" terhesség alatt?! Többi lent.

Figyelt kérdés
Ha terhesség elején (első trimeszter!) "menstruáltál" akkor az mindig abban az időben jött meg, ahogy kellett volna??? milyen volt az állaga? mennyisége? színe? hány napig tartott? voltak -e fájdalmaid -görcsöltél-e közben? dokid mit mondott? kellett-e kórházba menned miatta? gyógyszert kaptál-e rá? nem féltél hogy a baba megy el egyszer?? teszteltél minden "menzesz után" , hogy meg van - e még? válaszotokat előre is köszönöm!
2013. okt. 1. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nezd, 5-11. hetig szinte folyamatosan volt valami verzesem. Volt, h csak barna maszat, volt, h omlott a piros friss ver, de menstruacionak ezt nem neveznem. 4. hettol tudtam, h terhes vagyok a verzes jelentkezesetok vegig rettegtem, h megvan-e meg, de ezt nem tesztekkel ellenoriztem. Amikor erosebb volt a verzes, akkor mindig felhivtam a dokit, h baj van, ekkor mindig megultrahangozott (kb hetente) es hal' Istennek a baba mindig a helyen volt es idealisan fejlodott - kesz csoda volt... Utrogestant hasznaltam, C-Vitamint kellett szednem es fekudnom kellett, a 13. heten keltem fel. 36hkm
2013. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy leírtad részletesen! és gratulálok a babócához! :)
2013. okt. 2. 00:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elejétől vérezgettem gyengén. Főleg a wcben volt nyoma. Kb 8 hetesig. A doki vérömlenyt látott. Fekvés, utrogestan, rutaszkorbin ,maybeb6. Elmúlt visszatért. Aztán 12 és 16 hetesen véreztem újra. Utólag tűnt fel hogy 4hetente. Persze mindig pánik volt. Teszteket nem csináltam. Dokihoz jártam uhra. Végül 15 nappal túlhordtam. Már 6 éves. Sok sikert!
2013. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!