Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori, hogy a...

Mennyire gyakori, hogy a terhesség végén (37-40) héten hal meg a baba? Valakivel megtörtént?

Figyelt kérdés
Hogy lehet elkerülni? Aggódom, mert egyre kevesebbet mozog a baba, szinte már alig érzem, de az orvosok meg csak leráznak annyival, hogy ez ilyenkor már természetes. Megszületni nem akar, pedig sok mindent próbáltam már. Nagyon szorongok miatta.
2013. ápr. 26. 17:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Az orvos jobban tudja- nem leráz. Nincs helye, azért is gondol egyet, és amikor a LEGJOBB NEKI világra bukkan.

No para. Már egy pármilliárdan megtettük ezt a lépést..

2013. ápr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A vége felé keveset mozognak, hisz nincs már hely nekik. Szerinte nagyon kicsi ennek a lehetősége! Nyugodj meg, az orvosok biztos tudják! Ha van szívhang, nincsen semmi gond!
2013. ápr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

mert már helye nincsen ne aggódj !!! ez normális...közeledik a szülés, minden szorongással/ idegességgel tölt el!!


ne aggódj!!!!

2013. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
+1-hez: a kiscsirke is belülről kopog kifelé: ki akar bújni, szűk ott benn. Egészen addig nem segít neki a tyúkanyó.. Utána, hogy elkezd kikecmeregni, segít.
2013. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A másik két gyerekem nagyon aktív volt az utolsó percig...
2013. ápr. 26. 17:38
 6/19 A kérdező kommentje:
Épp egy hete voltam bent a kórházban, mert a jóslók elég rendszeresen jöttek. Feltettek ctg-re és fájások közben csökkent a szívhang. Nagyon ilyesztő volt de a doki csak rápillantott a papírra és aláírta ennyi volt.
2013. ápr. 26. 17:52
 7/19 anonim ***** válasza:

Menj be az ügyeletre akkor, és kérjél nst-t, mond, hogy nem érzed mozogni a babát. Én biztos elmennék, így lennék nyugodt.

de valószínű, hogy semmi baj sincs, tényleg kevesebb lehet a hely a végefele mocorogni. Bár az enyémek is iszonyat aktívak voltak egészen a születésükig. :)

2013. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Voltam bent többször is, mindig leráztak. Minden vizsgálatkor és nst-n panaszkodom, hogy nem mozog eleget, de b*sznak rám. Szinte egész nap ezzel vagyok elfoglalva, hogy figyelem. Sokszor már "csak úgy véletlenül" lökködöm a hasam, hogy mozogjon egy kicsit. Most, hogy ezt gépelem, érzem, hogy kapirgál a kezével, most nyugodt vagyok.
2013. ápr. 26. 18:39
 9/19 anonim ***** válasza:

Velem megtörtént! 4. gyerek lett volna! 36 hetes terhes voltam.

Én nem hagynám magam lerázni!!!

Egészséges volt, a köldökzsinórba keveredett bele!

2013. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Atya isten:( Sajnálom. Szeretném ha minnél előbb megszületne! Sajnos ha az ember nem nyomja az orvos kezéba a pénzt akkor ez van:( Én próbálkozok folyamatosan, de hülyének néznek, fintorognak, hisztérikának neveznek. Jaj szülessen már meg! Komolyan ebbe fogog belebolondulni.
2013. ápr. 26. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!