Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori, hogy a...

Mennyire gyakori, hogy a terhesség végén (37-40) héten hal meg a baba? Valakivel megtörtént?

Figyelt kérdés
Hogy lehet elkerülni? Aggódom, mert egyre kevesebbet mozog a baba, szinte már alig érzem, de az orvosok meg csak leráznak annyival, hogy ez ilyenkor már természetes. Megszületni nem akar, pedig sok mindent próbáltam már. Nagyon szorongok miatta.
2013. ápr. 26. 17:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ne szorogj ezen, minden gyerek más és más. Attól mert nem olyan akítv nem jelenti azt hogy bármi baj van vele. Ne gondolj ilyenekre, csak idegesíted magad és ártasz vele. Nem lesz semmi baj.
2013. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
És ha vennél otthonra egy magzati szívhangfigyelőt! Így bármikor meg tudod hallgatni a babádat, és megnyugodnál. Amúgy nekem is kevesebbet mozgott a vége felé.
2013. ápr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem is aggódnák, de ő olyan volt a 36. hétig, mint egy kis energiabomba, de tényleg. Szinte egész nap fent volt, most meg... :(
2013. ápr. 26. 20:06
 14/19 A kérdező kommentje:

Most vagyunk túl a költözésen, a kert még kész sincs, meg a babának is be kellett vásárolnom, szóval most nincs rá keret:(

Ha lenne rá, akkor sem ilyen kütyüt vennék, hanem a szülést indíttatnám meg.

2013. ápr. 26. 20:08
 15/19 anonim ***** válasza:
Ne gondolj semmi rosszra!!!! Minden rendben lesz. Lehet, hogy érzi a babóka, hogy szorongsz, és azzal nem teszel jót neki. Tedd inkább a hasidra a kezed, és küldj felé szeretet gondolatokat. (Bután hangzik, de olvastam róla, hogy érzi a pici..)
2013. ápr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ez megvan, nagyon sokat simogatom és beszélek hozzá. A tesói is mindig rá teszik a fejüket a hasamra meg puszilgatják:)
2013. ápr. 26. 20:33
 17/19 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok.

Ha mégis túlságosan félsz, és nagyon aggódsz, szerintem mondd el a védőnőnek,orvosnak is. Gondolom Te is már hetente jársz vizsgálatra. Nincs ebben semmi rossz, ne szégyelld, azért vannak, hogy megnyugtassanak, segítsenek..

2013. ápr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
A védőnő is azt mondja, jobb lenne ha megindítanák. Viszont nyomós indok nélkül azt sem teszik:( A dokinak is mondom minden héten, de hisztérikának vagyok beállítva.
2013. ápr. 27. 08:33
 19/19 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyógyászati boltban a babamérleg mellett lehet szívhangfigyelőt is bérelni, 60 Ft / nap.
2013. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!