Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Átvehetem a felicitas csomagot...

Átvehetem a felicitas csomagot most, ha a hó végén töltöm a hatodik hónapot?

Figyelt kérdés
Nem lenne fontos annyira, de itt van mellettünk az üzlet és a hétvégén elköltözünk messzire. Gondoltam akkor most kikérném :-)
2013. okt. 1. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor én váltottam ki, akkor meg sem kérdezték, hogy mennyi idős terhes vagyok
2013. okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérjed nyugodtan nem foglalkoznak semmivel csak a kupont átadod és ennyi. Nekem 30. hétig hasam sem volt és asszem a 26 héten kértem ki a csomagot. Nem kértek kis könyvet meg semmit sem, csak a kupont és ennyi. Amúgy meg semmi extra nincs a csomagban. 1 popsikrém minta ami annyi mennyiség mint a kisujjad körme, 2db cumi (MAM és NUK) (a cumik amúgy jó minőségűek igaz én nem tervezem, hogy adok cumit a gyereknek) 5db te (Mecsek vagy ilyesmi) lejárt újságok, 1db Pampers 2-es méretű pelenka. Ha ilyen "kupon mániás" vagy mint én :D akkor javaslom a Dm csomagot is. :D És a rossmannos kedvezményeket is.
2013. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Nekem annyira cig@nyos tartani a markunkat egy kis csomagért, csak azért, mert ingyen van.

Mint az ingyenkonyha, vagy nem is tudom.

2013. okt. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért jók ezek a minták, mert volt már olyan termék amit amúgy biztos nem vettem volna meg, de így hogy kaptam egyet mintában teljesen beleszerettem és olyan is volt aminek örültem, hogy de jó, hogy nem vettem belőle egy egész csomaggal mert még az egy is borzalmas volt. És úgy is jártam már, hogy kaptam egy pelenka mintát (Lineró) és nagyon tetszett, vettem is egy jó nagy csomaggal abból a méretből és fajtából és hát az már messze nem volt olyan jó mint a mintadarab. A kuponokkal pedig jó pár száz forintot meglehet spórolni.
2013. okt. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem is igazán a termékminták érdekelnek, hanem a kiskönyv, mert nagyon hasznos információk vannak benne. Ha meg elköltözünk, biztos nem fogok visszamászni ide, mert így is ez lenne a legközelebbi üzlet. Szerintem amúgy semmi baj nincs azzal, ha valaki átvesz egy ajándékcsomagot. Ki tudja? Lehet, hogy tényleg jól jön a cumi is pl. :-) Ha adják, fogadd el!
2013. okt. 1. 11:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én a 22. héten hoztam el, mert tényleg nem figyelik, hogy mikor veszed át. Amúgy az én véleményem, az, hogy vedd át, és neked nem is hasznos másnak még az lehet!
2013. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nah, átvettem ma. Ha már benn voltunk a boltban vásárolgattunk is kicsit. :) Egy babazokninak nem tudtam ellenállni, meg vettünk egy faldekorációt is a babaszobába. A pénztárnál rákérdeztem a kuponra és anélkül, hogy bármit kérdeztek volna, az asztal alól már kapták is elő a csomagot. Nagyon hasznos ajándékok vannak benne. Kaptunk egy elég drága MAM újszülött cumit, popsikrémet, teakeveréket, valami baba italt, két Baba magazint, meg egy Pampers és Mam kiskönyvet. És persze benne volt a felicitas könyv is amit már ki is olvastam :) Szóval szerintem érdemes volt átvenni és egyáltalán nem éreztem azt, hogy ciki lenne :)
2013. okt. 1. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!