Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az a felicitas csomag?

Mi az a felicitas csomag?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 06:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

Szülés felkészítő csomag.

Elméletileg a terhesség 6. hónapjától lehet átvenni, gyakorlatilag akármikor odaadják már a terhesség legelején is, csak a kitöltött kupont vidd magaddal, ami abban az újságban van amit a védőnőtől kapott csomagban volt.

Tartalma:

Egy popsi kenőcs minta

2 cumi

5 filter tea

egy pelenka

egy csomó újság

35 hkm

2013. aug. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Abban az újságban nem volt kupon.
2013. aug. 27. 07:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a védőnődtől! Elsőnek igaza van. Nekem is volt kupon az első csomagban meg egy Baba magazin és egy kis könyvecske is.
2013. aug. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a kis könyvecskében van hátul, nem az újságban, hátha így meglesz :)
2013. aug. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak egy újságot meg egy mappát kaptam amiben majd beletudom tenni a papírokat. Semmi mást.
2013. aug. 27. 07:57
 6/7 anonim ***** válasza:
hát lehet akkor neked nem adtak, előfordul. de sok mindenről nem maradtál le, illetve még odaadhatja legközelebb!
2013. aug. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam akkor. Hanem a 12. heti vérvételen kaptam egy ilyen kisebb csomagot újság mi egy más--> és abban volt benne, egy ilyen kis füzetben a kupon.
2013. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!