Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta gömbölyödök, nem szexelü...

Mióta gömbölyödök, nem szexelünk a férjemmel. Van valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

24 hetes vagyok.Miota kiderült, hogy terhes vagyok, szinte alig voltunki együtt.Eleinte, az volt az ok, hogy nehogy baj legyen, aztrán költöztünk, most meg már gömbölyödik a pocim szépen.Nagyon szeret minket, tervezett baba, eddig jól működött a szex is.Nem vagyok dagadt se, csinos maradtam, 176 cm és 53 kg voltam, most vagyok 62, de csak a pocimon van az egész.Nem értem mi lehet, beszélgettunk sokat pedig.Mindig az lett a vége, hogy imád minket, de nem tudja elfogadni, hogy ketten vagyunk, meg frusztrálja, hogy tudja h bent van a pici, meg megváltozott a testem.Pedig tudja, hogy nem lesz baja, nem ez a gond.

Az anyjával elég viharos volt a kapcsolata, kiskorában eldobta magátol, bántották stb.

Lehet itt lehet a probléma.Szereti a pocit, mindig simizi, beszél hozzá, jár velünk uh-ra, meg mindent megtesz h jol érezzuk magunkat.De mégse érzem jol magam, mert nem akarok cölibátusban élni, viszont ráeroltetni se lehet magam.Aki volt ilyen helyzetben segítsen légyszi, meghülyülök lassan.Az önkielégítés se jó semmire, csak rosszabb utánna, mert nem az orgazmus a cél csak, hanem maga a szeretkezés.Segítsetek!


2009. nov. 7. 21:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én írtam Neki egy mailt, benne az összes érzésemmel! Cikkeket is csatoltam amiben leírták, hogy kifejezetten jó a babának a szex. Ma ígérte, lesz valami :)
2009. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aki a maszzázst tanácsolta.Sexy fehérnemu, félhomály, de ugy indultam neki h nem szex, csak megmaszirozom, aztán o fordult meg alattam:)

Próbáljátok ki hátha.Hosszutávon nem tudom mi lesz, majd megirom.De várom a többi választ is, kinek, hogy sikerül vagy hogy próbálja megoldani.:)

2009. nov. 8. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!