Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Először én nem kívántam a...

Először én nem kívántam a szexet, most meg már a férjem nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
33 hetes vagyok. Sokáig voltam hányingeres, fájt a hasam, szóval nem kívántam a dolgot semmilyen formában. Szívesen kényeztettem a férjemet, de ő nem nagyon szereti az "egyoldalú" dolgokat. Mostanában már jobban vagyok, bele is vágnék, most meg ő mondja, hogy nem kívánja olyan nagyon. Nem a pocakom zavarja, csak nem izgul, és kész. Félek, hogy kiábrándul. A kapcsolatunk egyébként jó szerintem. Visszaállhat a régi rend? Lehet, hogy csak szülés után?
2008. júl. 4. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem igen. ez elég nagy változást hoz a szexszuális életbe . ilyenkor lehet hogy megijed a nagy hasadtol és félti a babát. ne ilyedj meg. probálkozz ovatosan
2008. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem kapd el amikor már lepihentetek..simogatással rávezetheted, ha elutasít akkor nem hinném,hogy érdemes próbálkozni, de ha kicsi viszonzást észlelsz akkor mehet a dolog...lehet kicsit befásult és fel kell ébresztenia vágyait, de semmiképp se kérdezd meg, hogy : Na most lehet?- nemnem!-semmi kérdés , sunyiban kell hozzábújni! Remélem sikerül és renbejön a dolog. Ha nem ne keseregj, mejd a szülés után, ha renbejössz remélhetőleg más lesz.
2008. júl. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mintha én irtam volna, 29 hetes vagyok és nálunk is ez a helyzet és csak reménykedni tudok hogy szülés után ahogy lehet minél hamarabb vissza áll a rend, mert szerintem a szex az egyik legfontosabb alapja a kapcsolatnak.
2008. júl. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A furcsa az, hogy ő próbálkozik, aztán mégsem... Szóval akarja, én is benne lennék, végül nem jön össze. Ezért vagyok tanácstalan.
2008. júl. 4. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!