Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorbetegségem...

Terhességi cukorbetegségem van a bébim jó nagy lesz most vagyunk 28hetesek és majdnem 2kg mennyi az esély hogy császározni fognak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is GDM-es vagyok, picit nagyobb is babám, mint kellene. Szerintem nem kell azonnal megijedni. Két-három hete még igen nagy volt a picim buksija, mondták, h biztos jó nagy lesz, stb..., mostanra pedig teljesen arányos lett. Ma volt itt a védőnő, mondta, h nem egyformán nőnek a bébik, és általában a fejecskéje mérete alapján saccolnak súlyt. De ezek a gépek is tévedhetnek, a babád növekedése is lassulhat, 12 hét alatt sok minden történhet még. Ne aggódj egyelőre, azzal árthatsz a babádnak. Bízzál magatokban! Minden rendben lesz, és természetes úton szülöd meg a babádat. Koncentrálj erre, és sikerülni fog! Sok sikert!
2008. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! :) Azon vagyunk :) nem idegeskedem nekem mindegy hogy bújik ki a drága csak minden oké legyen vele. Csak kiváncsi voltam mindegy egyenlőre minden eshetőségre felkészülök. :)
2008. júl. 4. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!