Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert problemazik mindenki...

Miert problemazik mindenki azon, hogy nem szeretnenk tudni a babank nemet?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok, es mindenki meg van rokonyodve, hogy nem akarjuk tudni a baba nemet! A doki is ugy nezett rank a 4 D-n, mint tyuk a piros kukoricara! Mi ezt megbeszeltuk a parommal, es igy sokkal izgalmasabb a varakozas! Regen is igy volt, nem ertem minek szekalni az embert! Na meg a josolgatasok...
2008. júl. 4. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert ritka,de nem kéne ezen problémázni,ha nektek így jó!
2008. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bizos azért mert manapság ez furcsa az embereknek, hogy nem akarjátok előre megtudni, pedig ezt mindenkinek szíve joga eldönteni és ehhez a környezeteteknek alkalmazkodnia kell. Csak tudod az emberek néha nem értik, hogy miért nem gondolkodik mindenki úgy ahogy ők. Ne idegesítsd magad emiatt én csodálom, hogy ilyen elszántak vagytok evvel kapcsolatban.
2008. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a 21. hetet töltjük és mi is ugyanígy vagyunk a párommal, nem szeretnénk tudni a baba nemét. Annyira mindegy, hogy kisfiú lesz-e vagy kislány, bármelyik lesz is, egyformán örülünk neki. Na, de a család, a barátok, ismerősök... Az elején poén volt, amikor mondogatták, hogy ők nem bírják ki a végéig, kérdezzük meg, és egyébként is milyen babacuccokat fogunk venni, ha nem is tudjuk a baba nemét stb. Most már mi sem vesszük viccesnek, amikor nyaggatnak bennünket, de tartjuk magunkat az elhatározásunkhoz. Olyan csodálatos érzés várni a babát, a végére pedig mindenki úgyis azt kívánja, hogy egészséges legyen, más nem számít.


Sok boldog napot kívánok!!!

2008. júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem idegeskedem, csak mar unom az allando furkalodasokat! Elmondtuk mindenkinek a csaladban, ismerosoknek, munkatarsaknak stb, de keptelenek felfogni, hogy mi igy akarjuk kivarni a hatralevo idot, es mindig kerdezik, hogy mi lesz! :o)
2008. júl. 4. 13:47
 5/8 A kérdező kommentje:
Na meg miondig a pocakom alakjat elemzik!
2008. júl. 4. 13:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 22 hetes pocakosan szintén úgy gondolkodom, mint Ti. A párom ugyan szeretné tudni, mi lesz. Szerencsére a családom nagy része egyetért velem, hogy így sokkal izgalamasabb, különben is: lényeg az egészség!

Igaz, ütköztem már akadályba, amikor bodykat akartam vásárolni, vagy csak kékek, vagy rózsaszínűek voltak, de zöld, sárga vagy fehér nemigen. Mert gondoltam én, veszek semleges színűeket. Ettől függetlenül kitartok az elhatározásom mellett.

Ja, és nekem is mindig a pocakom alakját méregetik, akár ismerős, akár idegen. A legjobb, hogy mindenki mást mond, mint az előtte szóló. Még szerencse, hogy csak két lehetőség van:))

Szóval kitartás!

2008. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne hidd, hogy kevésbé macerálják azt aki elmondja a pici nemét. Mi amikor megtudtuk elmondtuk mindenkinek, hogy kislány. Azóta az anyósom azzal nyaggat folyton, hogy ő megálmodta, hogy fiú, és minden nap megkérdezi, hogy biztosan lány-e???

Sok boldogságot neked! Egy 20 hetes kismami.

2008. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi most várjuk a 3. babánkat. Az első kettőnél sem kérdeztük meg, sőt kifejezetten kértük az orvosokat el ne szólják magukat a nemet illetően. A kiváncsiskodóknak akik kérdezősködtek, hogy fiú vagy lány azt mondtuk meglepetés! Két kisfiúnk van és a 3. is meglepetés lesz.
2008. júl. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!