Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok a második...

7 hetes vagyok a második gyermekemmel. Az elsőnél több probléma is felmerült, félek, hogy most is így lesz. A vérnyomásom ezért a védőnőnél magasabb volt, mint szokott lenni. Mit tegyek, hogy megnyugtassam magam, és ne legyen magas a vérnyomásom?

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos erre nincs tutira recept. Szerintem előszöris a fejedben döntsd el, hogy pozitívan állsz majd a terhességhez és nem csak aggódással fognak telni a napjaid. Ha mindez megvan, akkor próbáld magad lekötni olyan dolgokkal, amiket szeretsz, légy sokat a pároddal és egyszerűen élvezd az életet! Boldog babavárást!
2008. júl. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ennek az ellenkezője vagyok.Nekem túl alacsony a véryomásom.Nem éppen jó a magas RR.ez a babára nézve, és rád nézve se jó, főleg, ha pszichéssen alakul ki nálad.Ha az orvososddal megbeszélted már a problémát, már pedig gondolom igen, és ha tartós lenne már kapttál volna rá valamit.De mint magadttól is leírtad, hogy pszichés alapon van, én tudom neked ajánlani, a nyugtató teákat,Citromfű, és orbáncfű, ezek nagyon jó természetes nyugtatók.Kapszullát nem mernék mondani, mert hiába natur, nem ajánlják, a kismamáknak, az előállitási módszereik, miatt.vannak még a boiron , ezek a homeopathias szerek.Alkattól, és tünetetkttől is függ,kinek, milyen szer jó.Szóval, ha bemész a gyógyszertárba, mert csak ott kaphatóak, azért kérdd ki egy gyógyszerész véleményét, aki nek elmondod a tünetet, és célírányosan ad, homeopathiat.Annak ellenére leírom, mi az ami hatásos lehet, Aconitum 15Ch 1x5 golyó a nyelv alá. valamint iGNATIA 15CH 1x5 GOLYÓ A NYELV ALÁ.sok sikert ,és nyugalom.
2008. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Hétfőn be is megyek a gyógyszertárba és rákérdezek a lehetőségekre. Itthon tök nyugodt vagyok, de ahogy rendelő közelébe érek, egyszerűen gyorsabban kezd verni a szívem. Nem tehetek róla. Közben próbálom nyugtatni magam, hogy minden rendben lesz. Amúgy 130/85 volt a mai vérnyomásom, azt mondta a védőnő, hogy ez még belefér, csak ne legyen magasabb. Amúgy 120-125/65.
2008. júl. 4. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!