Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a keményedés? 16hkm

Ez a keményedés? 16hkm

Figyelt kérdés

Pocim szinte egész nap kipúposodik,hol jobban,hol kevésbé,mintha belenne szorulva a levegő,de nem jön kifelé semmi.Hol kemény a hasam alja,hol kevésbé kemény.Napi 3 Magnerotot szedek,de most bevettem egy Nospát is.

Görcsöt nem érzek,csak kellemetlen,mintha pukizni kellene,már bocsi a kifejezésért.Lehet,hogy csak kerülnöm kellene a szénsavasat?



2013. szept. 26. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Miért lesz a hasból poci? Mi készteti a terhes nőket arra, hogy pocizzanak, meg pocakozzanak?

22hkm

2013. szept. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

esetleg ha már 22 hetes kismama vagy,akkor a kérdésemre is tudnál válaszolni?

Én is válaszolok a tiédre: én így hívom, ez terhes pocak ,szebb mint a terhes has.Szerintem szinte minden terhes nő hasát pocaknak hívják,ha már gömbölyödik.

2013. szept. 26. 18:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 27 hetes vagyok, és én is poci-zom :) Valószínűleg fel vagy fújódva, sajnos ez a terhességgel jár, majd elmúlik, s ha ezt tapasztalod, valóban kerüld a szénsavasat :) Nekem is sokszor volt felfúvódásom. Ilyenkor célszerű kerülni (így lehetőségeket kizárva) a puffasztó ételeket, italokat. Nekem kb a 20 hét körül múlt el. Bár most meg a gyomorsavammal küzdök :
2013. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ kedves utolsó!

Ma már egyáltalán nem eszek semmi puffasztót,remélem csak attól van.

Gyomorsavval én is kűzdök kb 2 hete,pedig eddíg semmi ilyen bajom nem volt!

2013. szept. 26. 20:07
 5/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, nem kötözködni akartam, csak érdekelt mások véleménye, mert nekem vicces szó a "pocak", főleg ey 40 hetes hordóra.

Nem fogyasztas túl sok tejterméket, esetleg szőlőt mostanában?

Ha sok a savad, akkor reggelente egy evőkanál almaecetet keverj el egy pohár vízben és idd meg. Elsőre talán furi, hogy az ecetsav mitől jó gyomorsav ellen, de az olyan enzimeket termel, amelyek lúgosítanak. Sokkal több lúgot termelsz majd, mint amennyi savat beviszel az ecettel.

2013. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eszek tejeset,nem tudom,hogy sokat-e,egy tejszeletet ettem meg tegnap,ennyi tejes volt.Szőlőt pedig pár napja ettem.Miért,nem szabadna?
2013. szept. 27. 10:47
 7/8 anonim ***** válasza:
De szabad, csak ezek puffasztanak eléggé, és babával a hasadban könnyebben megrekednek a gázbubik.
2013. szept. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm!


Tegnap már hanyagoltam a puffasztó kajákat,mára sokkal jobban is vagyok!:)

2013. szept. 27. 12:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!