Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheség alatt ti szedtetek...

Terheség alatt ti szedtetek terhes vitamint? Pl elevitet?

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 07:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nem szedtem semmit, csak a vége felé vasat. gyönyörű 3.17kg-os 49cm-es kisfiam lett, aki makkegészséges.
2013. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

én a 14.hétig szedtem Elevitet, onnantól bármelyik napszakban vettem be, vagy evés előtt, közben, után, 20 perc múlva kihánytam.

femibiont szedek, azóta semmi ilyen gondom nincs.

mondjuk nem olvastam el rendesen, csak miután megvettem, azt hittem hogy 60 kapszula, 60 napra elég, 6ezer forint volt.

Végül otthon elolvastam és kiderült hogy napi 1 kapszula + 1 lágy kapszula amit be kell venni, tehát máris csak 30 napra elég, úgy viszont elég sok érte a 6ezer forint.

Az egyik válaszoló írta a Hipp Natalt, én is gondolkodom rajta, hogy kipróbálom legközelebb.

2013. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!