Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheség alatt ti szedtetek...

Terheség alatt ti szedtetek terhes vitamint? Pl elevitet?

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 07:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Teherbeesés előtt 3 hónappal kezdtem, és végig szedem, szoptatás alatt is fogom. Semmi mellékhatása nincs, jól érzem magam teljesen. 32hkm
2013. szept. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem szerencsém volt pont akkor vártam a babát mikor rengeteg gyümölcs közül lehetett választani (tavasz-nyár-ősz), valamint amúgy sem szedek vitaminokat és nagyon ritkán vagyok beteg. Ezeket csak azért írom mert annak eldöntése, hogy szedjen-e az ember vitamint vagy sem több tényezős. Folsavat 6.héttől-40. hétig, 26.héttől vasat, igény szerint magnéziumot viszont szedtem.
2013. szept. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A párom megvette a gravidát de nem szedem. 19 hetes vagyok és próbálok inkább változatosan enni. Az sokkal jobb, mint bármilyen kapszulás vitamin. Lehet, hogy télen szedni fogok valamit, ha már nem lesz annyi friss gyümölcs.
2013. szept. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én szedtem félidőig, de nem kapszulát, hanem Hipp Natalt ittam.
2013. szept. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Femibion-t szedek...enyhe vashiányom volt.Ezt javasolta a doki
2013. szept. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az első babánál is és most is szedem, mert éppen próbálkozunk. Femibiont.
2013. szept. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Azért a változatos étrenddel nemfogod tudni pótolni mindazt a szervezetednek amit a baba elvesz..főleg nem a vége felé..ezen azért gondolkodj el

+ a szervezet nem mindig tudja feldolgozni azt ami éppen szükség lenne

Pl : VAS - a vas akkor szívódik fel a legjobban ha mellé c vitamin tartalmú vmit eszünk-iszunk.Ha pl narancslevet iszol egy olyan kajához ami elvileg vastartalmú,úgy könnyebben és több tud felszívódni

Magnéziumot azért szedjél

2013. szept. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én mind a 3-nál szedtem Elevitet, az első kettőnél olyan 17-20. hétig a 3.-nál is eddig tervezem. Szoptatás alatt nem szedtem.
2013. szept. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az elejen folsavat szedtem es C-vitamint. Az utobbit mert vereztem, es az erfal-erosito. Aztan sokaig semmit, meg vasat sem. Most a vegefele magnezium (ezt ugy is mondja a doki, ha kell), neha kuldok melle calcimuscot, ugy jobb a felszivodasa. Mast nem, jo az etrendem.
2013. szept. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

13. hétig szedtem Gravidát,aztán elkezdtem hányni tőle így abbahagytam. Szerencsére addigra jött a jóidő, kiváltottam sok gyümölccsel.

34 hkm

2013. szept. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!