Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nagyon sűrű fehér folyás...

A nagyon sűrű fehér folyás normális terhesen?

Figyelt kérdés
Már sűrűbben tapasztaltam, hogy néha elég sűrű és sok folyásom van, van amikor meg alig van. Hétköznap kicsit több, hétvégén kevesebb. Ez összefügghet azzal hogy még dolgozom? Vagy valami gond lehet? 20hetes vok
2008. júl. 3. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem mindig sűrű volt,és így terhesség alatt is nagyon sűrű,sőt még nekem a színe is átváltozott sárgára. :S Nekem nem hajlandó mondani semmit róla a doki,de remélem hogy nem baj.Ne idegeskedj.

Üdv:28 hetes kismami

2008. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem azt mondta az orvos, hogy amíg nem viszket, nem csíp, addig minden ok. Nekem is van fehér folyásom, de megnézte és azt mondta, tök normális ilyenkor.
2008. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is van fehér folyásom de néha sárga vagy zöld:sA dokim szeritn normális igaz most kaptam el fertőzést de meggyógyultam!Táppénzen voltam 2 hétig, de szabi után megyek vissza doglzni, ameddig még bírom!18 hetes kismami:)

2008. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Normális, nekem is fehéres, néh asárgás árnyalatú, bár nekem most kitenyésztettek a hüvelyemből E. colit, de az elejétől ilyen volt a dolog, szóval lehet, hogy a colinak semmi köze hozzá!

ma megyek dokihoz, majd elválik kell-e kapjak valamit rá vagy nem.

38 hetet fejezem be vasárnap, szóval, ha kell rá valami, nem ártana igyekezni, nem sok van már hátra remélem!

nagyon várom már a kisfiunkat.

neked is boldog babavárást!

2008. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!