Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tele van az arcom májfoltokkal...

Tele van az arcom májfoltokkal, azelőtt egy sem volt rajtam. Nagyon zavar, mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Egyébként 18hetes vagyok..
2008. júl. 3. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Valaki itt javasolta, hogy naponta 2x 10 percre be kell kenni citrommal és állítólag egy hét múlva nyoma se lesz. Illetve a gyógyszertárban lehet kapnia krémet, de nem olcsó (vichy).

Üdv, 39 hetes kismama

2008. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a vichy-t nem ajánlják kismamáknak, az orvos

azt mondta, hogy inkább ne mert vannak benne különféle anya-

gok amik árthatnak a babának. Hát akkor marad a citrom..:)

2008. júl. 3. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Szio !

En ugyan igy voltam vele , ket dolgot kell , lehet vele tenni, mindig napvedo kremmel kell kenni az arcod van egy csomo fajta naptej arcra is bar en sokszor azt hasznalom amit a testre ha kimegyek a hazbol, igy nem jott tobb elo es nem erosodott jobban fel, ez ugymond a megelozes de minimum 30 faktoros kell legyen!

A kezelesere pedig a legjobb a tej ( barmilyen csak nem a 0%os)), ugyanis laktoz van benne ami feheriti a boron levo barna foltokat, en minden nap teszek egy pici cseszebe fogok egy darab vattat es atkenem megvarom mig raszarad es utanna ujra atkenem aztan kesobb lemosom de annyiszor kened at ahanyszor csak akarod, es tenyleg mukodik , vilagositott rajtuk sokat, el telejsen nem mulik amig terhes vagy azt mondta borgyogyasz de uj nem jott ki rajtam a 23 het ota es ami van az jelentosen halvanyult,ha megszunek a terhessegi hormonok lehet elmulik az egesz!

A citromrol annyit hogy gyumolcs sav tehet lemarja a felso elhat hamreteget ami ugyan jo sot sok keremben hassznaljak es vannak ugymond gyumolcs savas kezelesek is amik jok de csak akkor ha utanna kened folyamatosan napvedo kremmel mert az uj bor meg erzekenyebb es csak jobban bebarnul a majfolt.

Ezeket onnan tudom hogy az anyosom kozmetikus, plussz van a csaladban ket borgyogyasz is.

Sok sikert nekem bevalt

Egy 34 hetes kismami

2008. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hát akkor most nem tudom, hogy bemerjem-e

vállalni a citromot a teljes eltávolitásra...

2008. júl. 4. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!