Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babát várók, ti is...

Második babát várók, ti is sokkal nyugodtabbak vagytok, mint az első terhességnél?

Figyelt kérdés

Az első terhességem alatt tiszta ideg voltam, 25 évesen tervezetten vártuk a babát. A munkatársaim már frászt kaptak tőlem, mindenkit kikészitettem, mogorva voltam, mindenen idegeskedtem, kezdve a szüléstől, a babaápoláson át. nem tudtam mi lesz, hogy lesz.

Ehhez képest most 30 évesen várjuk a második babánkat és teljesen más vagyok. Már csak 1,5 hónap van hátra a szülésig, de én nem parázok semmin. Mindenki szerint kedves vagyok és nyugodt. Lehet hogy azért izgulnom kellene néhány dolog miatt, de az egyetlen dolog ami miatt izgulni szoktam, ha nem mocorog a picim egy kicsit. Akkor gyorsan csinálok vagy eszek valamit, hogy érezzem.

A babakelengyét már lassan 1 hónapja előkészitettem, mindent megvettem , csak össze kell pakolni. Amiatt sem agódok mi lesz amikor meglesz a pici.

Ti hogy vagytok ezzel?



2013. szept. 18. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első terhesség alatt én is paramami voltam. Most leginkább csak azon aggódok, hogy milyen lesz 2 gyerekkel itthon és, hogy hogy fognak tudni aludni egymástól.
2013. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En is konnyebben veszel a masodik terhesseget, Bar az elejen nagyon aggodtam, mert volt 3 vtelesem elotte, az elso 12 hetig hetente jartam UH-ra, h minden rendben. aztan elmentunk nyaralni es vhogy lehiggadtam. Lehet h a szules kozeledtevel majd jobban izgulok majd, de en csak jan kozepere vagyok kiirva.
2013. szept. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!