Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes, első babás mami...

19 hetes, első babás mami vagyok és most éreztem elsőnek a babám mozgását igazán. Életem legszebb élménye volt, más is így volt ezzel?

Figyelt kérdés
Más hogy élte meg ezt? Kicsit hirtelen jött és fel is sikítottam, hogy jajj, de pár óra múlva megint ugyanilyen hirtelen jött és 4-5 rúgás volt egymás után. Korábban csak remegett picit a hasam, de azt hittem, mozognak a beleim. Szerintem már akkor is ő lehetett. Folyton ezt akarom érezni!
2013. szept. 17. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:

En 26 eves vagyok, terhes a masodik kislanyommal, aki mar 4 eves!

Ezzel a picurral 10. hettol ereztem kapirgaszast, mindenki hulyenek nezett, hogy ez lehetetlen -> te erzed, te gyereked??!!! Le...tam es kinevettem oket... Utana egyre erosodott a mocorgasa, hatalmasss erzes ez, a vilag legcsodalatosabb erzese, IMADOK TERHES LENNI!!! :):):) epp most rugott ugy petefeszken ( ugy gondolom azt rugta meg ), hogy azt hittem a telefon velem egyutt repul az agyrol... :)

Van amikor egy pontra teszem az egyik ujjamat es ő kajak simogatja, ha finit eszek akkor erzem hogy orul neki, tuzijateknal ereztem, hogy felt es elmentem vele csendesebb helyre.... Erdekes hogy ennyire "erzem" ot!!! A nagyobbal ilyen nem volt, ő birta a 'kikepzest', quadozas 20 hetesen (persze nyugisan), funyiras 34 hetesen stb... Es nagyon kiegyensulyozott gyerek, kivancsi leszek a pocaklako milyen lesz... :)

2013. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, nekem nem volt semmi extra érzés.

Tudomásul vettem, örültem, de egyáltalán nem ez volt életem legszebb élménye.

(Ahogy készült, az már annál inkább :DD)

2013. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :) Tényleg akkora csoda ez, hogy el sem hiszem :) Én az erős rúgásaiból is arra következtetek, hogy nagyon kemény kis emberke lesz belőle. Mondjuk a családom is szívósabb fajta, hatalmas, erős emberekkel :)De amúgy is érzem már a jellemét. Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de úgy hiszem, hogy már most lelkileg sokkal erősebb nálam és keményebb is. :)Pénteken derül ki, hogy kislány, vagy kisfiú, ha minden igaz, de én azt hiszem, hogy kisfiú lesz.
2013. szept. 17. 20:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Oh, hát így is lehet nézni :D Valóban, az sem volt kellemetlen érzés :) Valószínűleg azért is fogant meg a baba, mert be voltunk csiccsentve, előnyaraláson voltunk és élveztük egymás társaságát a vőlegényemmel.:) Semmi gondunk és bajunk nem volt :)
2013. szept. 17. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze,ennek mindenki nagyon örül :) Én is nagyon boldog voltam. Most,hogy már látom is ahogy mozog,még élvezetesebb :) Reggel avval indítunk általában :) Van amikor már fájdalmas is,hogyan kifeszíti magát,mintha kiakarna szakadni a hasam :D De akkor is nahyon jò :) szoktam őt költögetni,és általában kapom is a visszajelzést :))

23 hkm

2013. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Engem rendszeresen kolt ejszakankent, 2-3 napig 3-kor ejszaka, aztan 1 hetig reggel 6kor, akkor mintha beszelgetnenk... Erdekes tenyleg... Most pl a holyagomat piszkalja... :)
2013. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. én más a második babám várom,de ugyanolyan jó érzés érezni ahogy rugdos :) Számomra is feledhetetlen élmény, és én is imádok terhes lenni!!! :) ♥
2013. szept. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia

Emlékszem én is milyen jó érzés volt, bárcsak visszapörgethetném az időt pár hónappal :)

A párommal folyton lestük ahogy mozog, de jó is volt.

Most már sajnos annyira nem jó, fáj minden mozdulata.

Gratulálok a babádhoz.

39 hkm

2013. szept. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!