Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív terhes teszt?

Pozitív terhes teszt?

Figyelt kérdés

Volt már köztetek olyan, aki csinált tesztet, de akkor volt ott a csik, ha ő nagyon látni akarta? Bizonyos fénynél esetleg? És akár más nem látott rajta csikot?

Nálam ma megjelet kb 4 perc után egy csik, de ha nagyon akarom akkor látom.... pár nap múlva újra tesztelek, addig a tapasztalatokra lennék kíváncsi.



2013. szept. 18. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy rendes, pozitív teszt egyértelmű. Nem kell szemet erőltetni.

Ha nagyon-nagyon halványan van csak ott második csík, akkor az nem jelenti azt, hogy nem vagy terhes, csak nagyon korán teszteltél. Azoknak van ilyen nagyon halvány tesztje, akik a nem várt előtt tesztelnek.

Ha nem jön meg a vérzésed, vagy már pár napja késik, akkor tesztelj és akkor nem kell szemet erőltetni, mert egyértelműen pozitív lesz a teszt, amennyiben terhes vagy.

Azért halvány még olyankor vagy esetleg negatív még a teszt ideje korán, ha valaki terhes is, mert még nem termelődik annyi HCG a szervezetben, hogy pozitív vagy erős pozitív legyen a teszt.

2013. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pozitív szerintem egyértelműen látszik. Még akkor is, ha halvány. Az enyém halvány volt, de nem kellett erőltetni a szemünket, a férjem is látta, hogy két csík.
2013. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk sem kellett a szemünket megerőltetni. Én is láttam és a párom is azt mondta, hogy ezen két csík van. Mi egy napos késés után teszteltünk. Te nem korán csináltad?
2013. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
korán csinálhattad a tesztet, halvány csík is csík, nekem mindig ezt mondták :)
2013. szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, ugyanis a nemvártig még van másfél hét :( De már olyan fura dolgokat érzek nem birtam magammal... ha esetleg szombat reggel csinálok mégegyet akkor is még ilyen halványra számitsak vagy reménykedhetek, ha baba van az akkor már egyértelműen látszani fog?
2013. szept. 18. 14:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne csinálj tesztet csak akkor ha nem jön meg, mert biztos, hogy csalódni fogsz! Még tuti, hogy be sem ágyazódott. Tüneted sem lehet ilyen korán, mert azt a megemelkedett hormonszint okozza. Drukkolok nagyon! Légy türelmes és reméljük, hogy sikerült a baba. :-)
2013. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor én megcsináltam a második tesztemet, volt még a következő havimig 1 hét! halvány volt, de kimutatta!
2013. szept. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!