Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem mutatja ki a terhess...

Miért nem mutatja ki a terhességi teszt, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Kb 6 hetes terhes vagyok, először vérvételből lett megállapítva,hogy terhes vagyok,pozitív lett. Orvosnál is jártam, minden oké. Tegnap viszont csináltattam egy tesztet és csak egy csík jelent meg. Vajon miért?
2013. szept. 9. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy pont egy rossz tesztet vettél :) De ha volt szívhang is és a doki is azt mondta hogy minden rendben akkor szerintem nem kell aggódnod!
2013. szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek csinálsz tesztet, ha orvos megállapította, hogy terhes vagy? Amúgy a teszteken rajta van, hogy nem adnak 100szazalekban biztos eredményt.m
2013. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert szombaton volt egy kis vérzésem és félek attól, hogy elmehetett a magzat.Ezért csináltam tesztet.
2013. szept. 9. 09:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Es most akkor megnyugodtal? Inkább orvoshoz menj, mint itt aggódj egy teszt miatt....
2013. szept. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mekkora volt a HCG-d a vérvételnél?
2013. szept. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vérzéssel nem szabadna játszani, ne tesztelgess, hanem menj dokihoz légyszi!!
2013. szept. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az orvos ultrahangon is megnézett? Erre értetted, hogy minden rendben volt? Volt szívhangja is már? Ha véreztél, mindenképpen el kellene menned orvoshoz újra, mert az esetek többségében semmi gondot nem jelent egy kis vérzés terhesség alatt, de utalhat nagyobb gondokra is. A vér piros volt, vagy inkább barnás? Barnázni ugyanis szoktak. Én is véreztem pont hat hetesen és az volt, hogy kezdett levállni a petezsák, ezért ágynyugalmat és progeszteron tablettát írtak fel. Az is lehet, hogy a Te esetedben semmi gond nem volt, de ezt csak az orvos tudja megállapítani. Remélem minden rendben lesz! :)
2013. szept. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!