Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes vagyok. Szinte egész...

14 hetes vagyok. Szinte egész nap olyan fáradtnak, kimerültnek érzem magam, semmihez sincs kedvem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem magam, mint aki már a 35. hétben jár. Pedig nem csinálok fizikai munkát, vagy ilyeneket.

Néha nehezen mozgok, és majdnem egész nap csak pihenni tudnék. Más is így van ezzel? :))


2008. júl. 3. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a hormonok és most főleg a nagy meleg miatt lehet. Pihenj amennyit tudsz! A tested érzi mire van szüksége.

Nekem a meleg miatt pl:3xosára dagad a bokám.

Boldog babavárást!

22 hetes kismami

2008. júl. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel én is így vagyok. Egésznap csak lustálkodni tudnék. Biztos ez a nagy meleg terheli meg a szervezetünket, hiszen ez még akkor is megviseli az embert, ha nem vár babát.
2008. júl. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!!

Én is így vagyok, azt hittem, hogy a 12. hét után jobb lesz(mert mondták, hogy valaki így van), de nem lett jobb! Még mindig egész nap fáradt vagyok, mostanában meg még jobban! De nekem még a vérnyomásom is alacsony, és ez is közrejátszik! Pihenj sokat, és sétálj!!

2008. júl. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én 15 hetes terhes vagyok és majdnem az elejétől így vagyok ezzel.Olyan szinten tudnék aludni és nem csak aludni hanem csak ülni pihizni...Már szinte lekiismeret fordulásom van.Föleg,hogy van egy 3 éves gyermekem és úgy érzem nem tudok vele eleget foglakozni.Remélem hamar túl leszek rajta!

Boldog babavárást!

2008. júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2008. júl. 3. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!