Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem késő első ultrahangra a...

Nem késő első ultrahangra a 12 hét 3 nap?

Figyelt kérdés
Nőgyógyásznál voltam és ekkorra adott időpontot.
2013. szept. 13. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, teljesen jó.
2013. szept. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Az a lényeg, hogy a 12. héten menjél. A 12. hét 3 nap azt jelenti, hogy betöltötted a 12. hetet három nappal ezelőtt, tehát az tökéletes. Ha már betöltöd a 13.hetet, akkor kicsit neccesebb :)
2013. szept. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És akkor a vérvétellel mi lesz? Arra is várnom kelessz. A vérvétel is csak a 12 héten jó?
2013. szept. 13. 10:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok helyen azt írják, hogy a 11-14. héten kell a kombinált tesztet csináltatni (UH+vérvétel), de kicsit utánaolvasva fórumokon én is azt tapasztaltam, hogy a 11. héten még korai, a 12-en késő. Én elmentem a 11-en (nem tudtam még, pontosan hány napos vagyok, de azt gondoltam, kb. 11 hét 4 napos. Pont 11 hetes voltam (77 nap), CRL= baba ülőmagasság 41 mm, és ezt még kicsinek és korainak találták, nem csinálták meg a genetikai UH-ot. Úgy is mentem oda, hogy igazából azért jöttem, mondják meg végre pontosan, hányadik napon vagyok, hogy mikor menjek az igazi kombinált tesztre. Ott azt javasolták, hogy a 12 hét és a 12 hét 3-4 nap közt mindenképp intézzem el és jelentkezzek be időben. Sok morfondírozás és fórumolvasás után az Istenhegyire jelentkeztem, ahol az utolsó Uh CRL-je és az ut. menzesz alapján kiszámolták, hogy mikor kell menjek. Csak sajnos nem volt már hely. Mégis annyira fontosnak tartották, hogy mindez a 12. héten megtörténjen, hogy beszorítottak valami pótidőpontra a 12. hét 2. napomra. Szóval nem azt mondták, hogy jó lesz az a 13-on vagy a 14-en (mint ahogy sok helyen mégis olvasható), hanem muszáj volt a 12. hétre beszorítani engem.
2013. szept. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azért is jelentkeztem az Istenhegyre, mert nem vagyok benne biztos, hogy a vérvételt lehet tologatni az Uh-hoz képest és sok helyen hirdetik, hogy az UH mellé akár ingyen vérvétel is jár, csak számomra kérdés, hogy mikor? Mert TB alapon ki tudja, mikor kap az ember időpontot. Az Istenhegyen legalább letudják egyszerre mindkettőt. És fórumokon találtam olyat, hogy valakinek már vissza akarták dobni a vérvételt a 13. héten, hogy akkor már felesleges vele foglalkozni.
2013. szept. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
...annak ellenére, hogy az orvosai utalták a vérvételre a 13. héten...
2013. szept. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm 12 hét 4 naposan volt UH-on és a vért is levették.
2013. szept. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkiknek. Mindenkit felfele pontoztam :)
2013. szept. 13. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!