Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S.! Aludttejből készült...

S. O. S.! Aludttejből készült aludttejes prószát ettem ma! Ugye nem lesz baja a babának?!

Figyelt kérdés
Elfelejtettem,hogy aludttejből készül és ettem egy szeletet belőle,ugye nem lesz baja a babámnak???Késtégbe vagyok esve!!!14 hetes kismama

2013. szept. 12. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Istenem!!!
2013. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baja? Házi tejből készült amiről fogalmatok sincs honnan származik? Mert ha boltiból, vagy bevizsgált tejből készült semmi de semmi bajod nem lesz.
2013. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Most meg néztem mi is ez a sütemény amiről beszélsz. Ezt sütni kell, még is mitől lenne bajod? Ennyi erővel tejet se igyál, felvágottat se egyél, kolbászt se, mézet se, krémtúrót és joghurtot se, Túrót se, kefirt se és még sorolhatnám. Ami nem nyers azt bátran megeheted. A nyers húst, nyers tojást érdemes kerülni, és az olyan élelmiszert ami utcaárustól lehet beszerezni, de bolti, cukrászdai termékektől semmi de semmi bajod nem lesz, főleg ha azok még sütve/ főzve/hőkezelve is vannak.
2013. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,különösen az első válaszoló adott nagyon hasznos választ,ha ezt nem írta volna le,hát nem is tudom mi lenne velem most! Azért ilyedtem meg,mert a már megsavanyodott tejből van.
2013. szept. 12. 16:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kefir szerinted miből van? Sajt miből van? Meg van sütve ez a sütemény ne aggódj, semmi bajotok nem lesz! Na majd rájössz a terhesség végén mennyi sok hülyeségtől kell félni aztán a 90% semmi alapja nincsen. Én a méztől féltem (fű alatt rokontól kapjuk)aztán rákérdeztem a dokimnál és a védőnőmnél és csak néztek rám, milyen hülyeség, hogy mézet nem lehet enni. :D Egyél bátran ami csak jól esik, tényleg csak a nyer dolgok amiket kerülni kell semmi egyéb. Nyers húst is lehet enni, csak akkor tudjad, hogy abban biztosan nincsen baci. A sajtok ugyan úgy kezeletlen tejből vannak mit az aluttej, és a kefir dettó.
2013. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Bizony nagy a valószínűsége, hogy a savanyított tejszármazék miatt a kisbabád is egy besavanyodott, humortalan ember lesz.

Nem úgy, mint én :))))))

2013. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ilyedtem :D
2013. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. A tejet mindenhogyan eszik. Állítólag még a savó is egészséges.
2013. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!