Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen 5kg-ot híztam. Ez sok?

20 hetesen 5kg-ot híztam. Ez sok?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok ti hogy álltok, vagy álltatok 20 hetesen. Próbálok diétázni, és eddig sem ettem meg mindent ami jól esne. Szerintem mozgok eleget, és még dolgozom is. Mit tehetek még, hogy ne hízzak túl sokat?
2008. júl. 2. 17:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
19hét4naposan volt rajtam plusz 2 kiló, ez a 23+4 re 4 kiló lett. Most vagyok 25+4, és úgy érzem 1-2 kiló feljött ezalatt a pár hét alatt. Szerintem nekem még most indul meg igazán, most kezdtek emésztési problémáim lenni. Ami fura, hogy én aztán tényleg csak annyira figyeltem a kilókra, hogy reggel meg este mérlegre álltam, egyébként mindent megettem amit megkívántam, néha mozdulni sem bírtam este. Ha hízékony vagy hízni fogsz (én egyébként az vagyok nagyon, csak szerencsém van), de ne törődj vele, le tudod adni utána ha igazán akarod!
2008. júl. 4. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!