Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen 5kg-ot híztam. Ez sok?

20 hetesen 5kg-ot híztam. Ez sok?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok ti hogy álltok, vagy álltatok 20 hetesen. Próbálok diétázni, és eddig sem ettem meg mindent ami jól esne. Szerintem mozgok eleget, és még dolgozom is. Mit tehetek még, hogy ne hízzak túl sokat?
2008. júl. 2. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én 17 hetes vagyok, és 4 kilónál tartok. Sajnos ülőmunkát végzek, viszont minden nap Rubint Réka tornázok 40 percet, és igyekszem lift helyett lépcsőzni. Sajnos egész nap súlyos zabálhatnékom van, ezt megpróbálom gyümölcsökkel, meg sok vizzel csökkenteni. De messze még a vége, ki tudja mennyit fogunk hízni? :D Hajrá nekünk :D
2008. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Pont ma délelőtt volt az RTL-en a Reggeliben egy dietetikus.

Ő azt tanácsolta, hogy ha nagy a kismama étvágya, akkor egyen "okosan"! Ami annyit jelent, hogy vigyázni kell, mennyi energiát viszünk be a szervezetbe. Viszont felhívta a figyelmet, arra is, hogy a terhesség és a szoptatás ideje nem a fogyókúrázásé!

A súlygyarapodás is nagyon változó a terhesség alatt, mint ahogy egyébként sem vagyunk egyformán hajlamosak a hízásra.

Szóval a lényeg: EGYÜNK OKOSAN!

Boldog babavárást mindenkinek!

10 hetes kismama

2008. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én 29hetes vagyok, és 9.5kgot híztam...az utolsó 3hónapban 3kiló havonta...:D de nem tudok mit tenni...amúgy ne diétázzatok, az nem tesz jót a babának:( Boldog babavárást!!:D
2008. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem sem jó a diéta... okosan viszont úgy tudsz enni, hogy pl. husit zöldséggel, főzeléket hús nélkül kenyérrel.. a lényeg, hogy semmit ne keverj (pl hús és krumpli, stb..) tavaly 5 kilót fogytam így két hónap alatt, és nem szenvedtem semmiféle hiányt!! most 19 hetesen 2 kilót híztam.. (bár most nem figyeltem annyira oda) :D
2008. júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17 hetesen 8 kg!Odafigyelek pedig...
2008. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 14 hetesen 0,5 kg csak, de hol van még a vége! :))))))))))
2008. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a 16. hétig semmit nem híztam. Most, a 26. héten járok 4,5 kg-nál. Szerintem ez alkati dolog. Ha azt nézed,hogy innen jobban odafigyelsz, akkor még sztem megállhatsz a 10-12 kg-os "normálisnak" tartott gyarapodásnál. A szénhidrátra figyelj, vagy tényleg alkalmazd a szétválasztást, amit az előzőkben írt valaki. SOk szerencsét és minden jót a babához!
2008. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is 5 kgnál tartottam 20 hetesen és most 29 hetesen 8 kgnál, szerintem elég reális, kb havi 2 kgra lehet számitani a 3-ik trimeszterben.
2008. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok, próbálj meg este nem vacsorázni, és sok gyümölcsöt enni, én minden nap megeszek egy fél dinnyét.

És ebből a 8kg-ból már 1300 gramm a babám.

2008. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Sok hát.
2008. júl. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!