Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS, a dohányzásról van szó...

SOS, a dohányzásról van szó mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom végleg le rakni.Más is van így?Mit csinálja? 24 km
2009. nov. 2. 20:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
én is dohányoztam a terhesség alatt, nekem azt mondta a doki hogy napi 5-8 szál megengedett, ja és csak megjegyezném, hogy a méhlepény nem engedi át a káros anyagokat, de cigizéssel a méhlepényt teszed tönkre
2009. nov. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
23%

Szia! Én sem tudtam letenni, csak csökkenteni az adagot. Ráadásul engem 10 hetesen kirúgtak, így nagyon nem volt nyugodt az életem, a dokim erre azt mondta inkább szívjam el azt a 3-4 szálat, mint, hogy stresszeljek. Ezzel nem védeni akarom magam. De 10 hetesen munka nélkül... gondolhatod milyen állapotban voltam.


Szóval csökkentsd, amennyire csak lehet. Rágcsálj zöldséget, gyümit, ropit helyette. Nálam ezek segítettek.

2009. nov. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is kemény bagós voltam. De amikor pozitív lett a teszt egyértelműen letettem. Pedig 2-3 dobozzal szívtam naponta...


Néha hiányzik, de kibírom. Olvastam, hogy egy slukk cigitől is fulladozik a babó! S nincs jogom ráerőltetni a dohányzást!! Olyan mintha a csecsemő kezébe adnék 1 szál cigit!!pfuj

25 km

2009. nov. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

SZÁNALMAS!ennyire nem lehet valaki akaratgyenge és önző!

Én is nagy dohányos voltam de ahogy megtudtam h már nem csak magamért felelek mert bennem van egy másik élet akkor azonnal letettem a cigit,kérdés sem volt!!!!

Fulladozik a baba tőle,arról nem is beszélve h majd mikor megszületik milyen kárait látja!!!

2009. nov. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónál a pont!!

Orvos olyat nem mond, hogy cigarettázzon nyugodtan kismama!!

A méhlepény pedig átengedi a káros anyagokat! Ez mind csak kifogás, hogy bagózhassatok!

Én a cigi árát félretettem 4D uh-ra, így el tudtam menni kétszer is. Különben nem lett volna rá pénzem. És a 4d nekem mindennél többet ért.

Aki pedig elveszti a munkáját /főleg terhesen/ az spórolásba kezd általában (hogy legyen kis tartaléka), ami a káros szenvedélyek abbahagyásával kezdődik.

2009. nov. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Én a terhesség előtt 11 évig dohányoztam, volt, hogy napi egy, másfél dobozzal. Amint megtudtam, hogy baba van elraktam az összes cigimet. Nem mondom, hogy soha nem gondolok rá, de rosszul vagyok a gondolattól is, hogy rágyújtsak. És nem hányingerre, hanem lelki rosszullétre gondolok. Szinte látom a babámat bent, akit már érzek, szeretek, óvok mindentől és nagyon félek nehogy valami baja legyen, hogy milyen érzés lenne neki, ha rágyújtanék.

(Arról nem is beszélve, hogy a férjem biztos nem engedné, hogy dohányozzak, kiverné a kezemből a cigit. Elvégre nem csak az én babámról van szó) Nem tudnék a szemébe, sőt a tükörbe sem nézni, ha egy pár szál ku@va cigi miatt lenne valamilyen rendellenessége.A 24. héten már érzed a mozgását is! Ez sem tántorít el?

2009. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
20%
Akkor nem szabad bemenni a városba sem. Mert a sok kipufogógáz biztos jót tesz. Vagy a sok tartósítószer amit az ember megeszik, a gyümölcsöt meg permetezik.
2009. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

07:21: ezt nagyon rosszul tudod, az a baj, hogy a cigi füstöt nem tudja megszűrni a méhlepény! Egyáltalán te orvoshoz jártál, hogy ilyen butaságokat írsz? Vagy téged ez megnyugtatott, hogy 8 szálat el lehet szívni, ugyan 9et nem, na attól már károsodik a gyerek, de 8tól, na attól nem....

jesszus!!!!!!

2009. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. nov. 3. 13:36
 20/24 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy a méhlepény nem engedi át a káros anyagot. A nagy részét kiszűri, de mindent nem.
2009. nov. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!