Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Csincsillák újszülött mellett?

Figyelt kérdés

37 hetes kismama vagyok. Nagyon ideges!!! Ahányszor hazajövök a ketrec előtt a "végtermékük" vár. A barátom ragaszkodik hozzájuk, így ő felel a "tisztaságára".

Anno én akartam őket, de szeretnem el ajándékozni őket de a barátom hallani sem akar erről. Pisa szag van, en meg robbanok az idegessegtol!!!

Büdös van a lakásban, hiába takarítok.


Ti tartanàtok csincsillat újszülött mellett????

A lakás kicsi a konyha nappaliban vannak!


2013. szept. 7. 00:35
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Érdekes , hogy azok kaptak lepontozást akik szerint sem maradhatnanak!! Szerintem sem fér bele, de a párom csak azzal érvel, hogy mar itt vannak.,,en továbbra sem díjazom, ha nem változnak a dolgok elajandekozom őket.szeretem őket ... De számomra fontosabb sokkal a kis babám mint bármi más .
2013. szept. 7. 09:45
 12/19 anonim ***** válasza:
43%

Ne mondd már azt, aki nem szereti ha bent van az állat a lakásban érzelmileg egy senki! Vagy felteszi a kérdést, hogy mi lesz a kutyákkal, ha baba születik! Inkább te vagy egy senki, már ne is haragudj!!!

Attól még lesz immunrendszere a gyereknek, ha nem egy ágyban alszik pl. a kutyával!

Nekem akkor is visszataszító, hogy egy kutya (de legyen az bármilyen állat) kint rohangál az udvaron, majd bemegy a lakásba és a kisbaba mellé befekszik. Lehet szeretni az állatokat és kell is, de azért van mindennek határa!

Nekünk is van kutyánk és a lányunk imádja, de kint van, húzhatja, nyúzhatja, de nem jöhet be a lakásba.


Persze egy hörcsög, teknős, halak kivétel ezeket tartanék bent, mást nem!

2013. szept. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utolsó ! Teljesen egyet értek veled! Imádom az állatokat, de sajnos ez egy picit sok. Remelem sikerül megfelelő megoldást találni :/
2013. szept. 7. 09:56
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
12-es, egy lakásban tartott kutya sokszor tisztább, mint bármelyik ember. Az én kutyáim talpa, feneke minden séta után meg van mosva. Egyenesen mennek a fürdőszobába. jó lenne, ha sok ember is ennyire természetesnek venné a tisztálkodást!! Rendszeresen oltva vannak, minden három hetente kullancs-bolha irtó spottal ellátva. Nyilvánvaló, hogy nem az üjszülött mellé a kiságyba fekszik be a kutya, de ha nagyobb, miért ne lehetne vele együtt? Hisz a te gyereked is nyúzza a kutyádat, gondolod, hogy ott nem kapna el bármit? Nem vagy senki, csak érzelmileg még fejlődnöd kell...
2013. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
16%
Nekünk van egy szobacicánk. Néha őt is már sokallom a lakásban, de kidobni nem fogom, mert jó természete van, és minden gyerekünknél csak akkor ment a közelükbe, amikor már mászni, totyogni kezdtek. Rágcsálókat én amúgy sem tartanék, mert irtó büdösek, zajosak és nem is túl okos lények... Kutyát kertes házban tudok csak elképzelni, nem szívesen megyek be olyan lakásba, ahol pl nagytestű kutyát tartanak, mert gusztustalannak tartom, ahogy már írták előttem. Amúgy baja tuti nem lesz egyikőtöknek se a csincsillától, de kéne a ...szomnak :).
2013. szept. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
27%

14-es!

Tarthatod felőlem tisztán, akkor is egy kutya marad!

Írtam már, hogy imádom őket, de kint az udvaron a helyük! Én ezennel befejeztem, de azért látom más is egyetért velem! :)

2013. szept. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16%
Még annyit tennék hozzá, hogy mindenkinek aki nem ért egyet veled érzelmileg fejlődnie kell. Ne röhögtess már ki! :D
2013. szept. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem neked a szag a bajod. Miért nem fertőtlenítesz te vagy a párod?? Ha nem lenne szag, fel se tűnne, hogy a lakásban vannak, akkor nem is zavarna.

Ezt akkor is kéne minden nap, ha nem lennél terhes.

A Zeolit is sokat segít.

2013. szept. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
A csincsilla azt eszi, amit adsz neki. Magyarul kajától beteg nem lehet, csak ha olyat adsz neki, amivel elrontja a gyomrát. Ez nem fertőző állat, mivel az udvarra sem engeded ki, hogy azt egyen, amit akar. A szobában beleharap pár könyvbe, de az is csak papír. A csincsilla nem fertőzésforrás. 5 éve van meg Csincsi, és most is egy szobában vagyunk. Ha csak ketrecben vannak és nem foglalkoztok velük, akkor inkább adjátok őket másnak. Egy csincsilla magában nem büdös, ha hetente van takarítva, kettőnek kell kétszer takarítani hetente.
2013. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!