Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eléggé felzaklattam magam,...

Eléggé felzaklattam magam, mit tehetnék? 20 hetes vagyok, ártok ezzel a babának?

Figyelt kérdés
Véletlenül leltem rá egy angol oldalra,ami,mint kiderült abortuszról szólt és én megnéztem.Rettenetes volt,nem tudom kiverni a fejemböl a látványt,a legrosszabb pedig az,hogy a terhességem elején én is ezt akartam,már meg volt a csekk is,de nem mentem el.Lehet ezért kavart ennyire fel.
2008. júl. 2. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
biztos lelkiismeret-furdalásod van. a továbbiakban ne nézz ilyen oldalakat! örülj, hogy másképp döntöttél!
2008. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is megnéztem egy ilyet, bár én nem akartam elvetetni. Valóban borzalmas. Szerintem sokkal több embernek kellene látni, mi is az. De nem hiszem, hogy ártottál vele! Gondolj arra, milyen jó, hogy máshogy döntöttél. Próbálj valami kellemesre gondolni. Például a babára. Engem az mindig felvidít.

Boldog babavárást!

2008. júl. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia! Írd meg légyszíves annak az oldalnak a nevét ! Egy barátnőmet talán így sikerül lebeszélnem az abortuszról !!!

Köszönöm!

2008. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

www.grain.hu/emlek.htm

szia

ezen az oldalon van egy ilyen film hát elég szörnyű ha ezt megnézi a barátnőd biztos hogy megtartja a babát a jobb oldalán van egy link amire kattintva lehet egy videót megnézni

én már két szülésen és 3 vetélésen vagyok túl úgy haltak el a babáim a harmadikat tervezzük de én most jöttem vissza wc-ről mert hánynom kellett

nem tudom hogyan tudsz megnyugodni a pici babádra nagyon vigyázz és légy nagyon boldog vele annnak ellenére hogy nem akartad szerintem menj el sétálni és akkor talán megnyugszol egy kicsit

2008. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

[link]


itt van az a videó

2008. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
kicsit lassan jön be
2008. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Köszi csajok ! Ez nagyon durva !! Nemcsak a hányinger kapott el , de itt bőgök ! Ezt most elküldöm a barátnőmnek ! Jobb ha nem nézi meg gyengébb idegzetű !!!
2008. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen,az volt az az oldal.rettenetes. :(
2008. júl. 2. 14:00
 9/14 anonim ***** válasza:
Jujj, én még csak 6 hetes pocakos vagyok, és nagyon felkavart, félig néztem meg, utána rohantam a mosdóba, annyira hányingerem lett. Nem a vér látványa, nem voltam sose érzékeny ezekre a dolgokra...de most növekszik bennem egy aprócska élet, és ennek tudatában ezt látni...ez nagyon brutális...
2008. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nekem sem a vér volt a durva,hanem ez az egész maga.de én a grain-es honlapra kovályogtam fel,ott az a másik...azt senki ne nézze meg...
2008. júl. 2. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!