Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát várok. Viszont még az...

Babát várok. Viszont még az előző babám időnként szopizik, főleg éjszaka. Állítólag tényleg vetélést okozhat, ha még szoptatok? Érzem a méhösszehúzódást, ami ezzel jár? Mert ha szopizik a kisfiam, akkor semmit nem érzek.

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha ekkora kockázattal járna(nálad) a dokid már szólt volna.én ismertem olyant aki a 2.terhessége alatt végig szoptatott és semmi bajuk nem lett.
2009. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! én amikor megtudtam, hogy babát várunk, 1 hét alatt leépítettem a szopit.

Egyik doki azt mondta nyugodtan, a másik azt, hogy ne , mert a méhösszehúzódások ártanak.

Egy a lényeg az én babám sajna nem született meg. A magas prolaktin szint okozhat vetélést.

Kérdezz rá a dokidnál.

2009. nov. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, Ha egészséges vagy nem emiatt fog elmenni a baba. Én a 4. hónapig szoptattam. Kényelmetlen volt egy idő után és nem akartam teljesen megvonni mindent a babától. Bár ilyenkor minden a picinek megy, nem a tejbe. Emiatt nem kell aggódni. A kisfiamnak csak lelkileg kellett, ezért 15. hónaposan abbahagytuk.
2009. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!