Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 10 hetes. A Doki...

Most vagyok 10 hetes. A Doki azt mondta július 20 után menjek újra. Akkor már 13 hetes leszek. Hogy lesz akkor a 12 hetes vizsgálat?

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet,h szabin lesz, ezért csúsztatott egy hetet.
2008. júl. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, szabin lesz.

Nem gond, hogy csak akkor lesznek meg a vizsgálatok? Azt mondta, addig védőnőhöz sem kell mennem. Ez azért is furcsa, mert még kiskönyvem sincs és két UH kívűl más vizsgálat még nem is volt.

2008. júl. 2. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is most vagyok 10 hetes, nekem is még csak 2 uh volt, se kiskönyv, se védőnővel való találkozás, se egy vérvétel... és nekem is azt mondta az orvos, hogy majd a 13-14. héten lesznek ezek mind, mert hogy ő nem rossz szándékból mondja, de bármi történhet... Hát nem nyugodtam meg tőle, de mondjuk látszott rajta, hogy tényleg nem rosszindulatból mondta...
2008. júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a 13. hetemben lesz uh vizsgálat,peddig az én dokim nem szabizik!Amugy meg nyugodtan csináltasd meg a kiskönyvedet a védönőnél,ha minden igaz akkor vérvételre is el kellenne,hogy küldjön!ha még nem volt!
2008. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy a 12. hét előtt el kell menni a védőnőhöz és kiállítatni a kiskönyvet, mert különben nem kap a kismama majd juttatásokat, Gyed-et meg ilyeneket! De lehet hogy rossz az infóm, akkor bocsi!

Egyébként én 10 hetesen voltam először védőnőnél, kaptam kiskönyvet, megcsinálták a vezelet és vérvizsgálatot is és a 12. hét első napján kell mennem ultrahangra! Utána lévő héten vissza dokihoz és a védőnőhöz és akkor már meglesz a vérvétel eredménye is!

Szerintem nem érdemes várogatni, 10 hetesen azért már legalább egy kiskönyv meg pár vizsgálat nem árt!

2008. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!