Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit van ebren a babatok a...

Mennyit van ebren a babatok a 35-36. hetben, amikor intenziven mozog?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

reggeli kávé után van egy kis buli, aztán az ebédre és vacsra felébred, de csak 10 percet mocorog. Aztán mikor az apja haza jön a munkából, nagyon sok dolga lesz babámnak :D Utána kezdődik a késő esti jósló, szerintem nem élvezi, 2 keményedés közben mindig nagyon kinyomja magát, majd éjjel álltalában 1x-2x csuklik picurkám :)

36h km:)

2009. nov. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon sokat mocorog napközben.Evések után mindíg. Néha már majd szét feszít, olyan kis erős. Éjszaka vannak nyugisabb időszakai. Csak egyszer-kétszer jelentkezik este.

36km

2009. nov. 2. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk napközben egész nyugi van mostanság, csak étkezések után jelez, de akkor nagyon. Este viszont beindul a buli és tart reggelig. :)

35+4 km

2009. nov. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat ez az...es meg azt mondjak hogy a picur total belassul a vegere...az enyem is nagyon 'ropja' odabenn - boldog szulest!!!
2009. nov. 2. 09:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Be fog. ;) Az előző fiam a szülés előtti napokban nagyon csöndben volt. :) Bár van egy barátnőm, aki szülés közben is rászólt a gyerekre, hogy egy kicsit ne ficánkoljon. :D:D

Utolsó voltam.

2009. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!