Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tarkoredoben levo folyadek...

A tarkoredoben levo folyadek a terhesseg elorehaladtaval novekszik vagy az a jo ha csokken?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Maga a tarkóredő mérete nő, nem a folyadék, mivel a magzat is növekszik.
2013. szept. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor amikor nezik a tarkoredot, akkor nem a benne levo folyadekot merik? Nekem az orvos ezt mondta.

Csak elfelejtettem megkerdezni hogy ez meddig no, ha no, vagy csokkennie kell e

2013. szept. 2. 10:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a folyadék csökkenni fog, nem nő együtt a babával,3 mm-ig normális az érték az fölött pedig kórós lehet, bár nem minden esetben, elég sok betegséget jelezhet.
2013. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem 3.2 lett, kombi tesztem negativ, holnap pedig biopszia.

Ha holnap azt mondjak meg nagyobb lett, akkor en nem ks kerem a vizsgalatot, mert tudom hogy ha ennel is nagyobb akkor baj van.

Igy sem tudom hogy miert lett ekkora sajnos.


Holnap kiderul mit latnak uh-n.

De ha azt mondja csokkent az jo jel lesz?

2013. szept. 2. 11:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a tarkóredő mérete nő. Ezért fontos, hogy a 12. héten mérjék, mert ha az után mérik, értelemszerűen nagyobb lesz és nem tudnak következtetéseket levonni. Megjegyzem a 12. héten sem lehet semmi biztos. A biopszia viszont biztosabb vizsgálat.
2013. szept. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 3x mérték az első 12+4 3,07 mm 13+3 3mm 14+5 2,6 mm ez már genetikai uh volt és mind egy hét eltéréssel 3 különböző géppel.Ja és lesz még egy genetikai uh a jövőhéten.
2013. szept. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolso, es azt mondtak hogy az a jo ha csokken?

Nekem 13+0 hetesen mertek

2013. szept. 2. 12:46
 8/9 A kérdező kommentje:

A 3.2-t, azota nem, holnap fogjak ujra, akkor leszek 13+5.

Aggodom nagyon.

2013. szept. 2. 12:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem mondtak. De szerintem ahány gép annyi mérés. Az az igazi ha rendes genetikai uh csinálnak. Ott mindent tüzetesen át néznek.
2013. szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!