Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék a következők után?

Mit tehetnék a következők után?

Figyelt kérdés
Nincs fogadott orvosom, szerencsére nem anyagi, hanem elvi okok miatt. Ma voltam mindenféle kivizsgáláson, mert sajnos cukros vagyok, ami nem rég derült ki. Minden sztk-s orvos nagyon kedvesen bánt velem. Kórházba kell feküdnöm rövid időre, ott is mindenki nagyon kedves volt. mondtam nekik, h nincs orvosom, és mondták, h "nem is kell"...erre a betegfelvételis "hölgy" kijelentette, h nem tud velem mit kezdeni, ha nincs dokim. Aztán végül nagy nehezen csak fel tudott venni. Nem szeretném ezt annyiban hagyni, mert felháborít ez a viselkedés. nehogy már egy unott adminisztrátor kényszerítsen arra, h keressek orvost magamnak, mikor a terhesdiagnosztika tapasztalt, kiváló vezetője maximálisan figyelmes velem....Mit lehet tenni? Hasonló tapasztalat?
2008. júl. 1. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Sztem örülj neki, hogy nem a betegfelvételis vizsgált és hogy az orvosok rendesek voltak! Én hasonló elveket vallok, múlt héten sajnos volt egy műszeres befejezésem és nem éreztem, hogy nem figyelnek rám eléggé csak azért, mert nem fizetek vmelyik dokinak!

Én nem tudom megállnám-e szó nélkül az ilyet, bár az is igaz, hogy terhesen sokkal inkább érzékenyebb az ember.

Fel a fejjel, legfeljeb ha megint találkoztok, monj neki vmi kedveset, de gyanítom rossz napja lehetett és nem neked szólt! Azt ő is jól tudja, hogy hülyeségeket beszélt!

2008. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kicsit lefagytam, ezért nem szóltam be neki. De nagyon felháborított a dolog. Remélem, már jobban vagy a beavatkozás után. Minden jót és köszi a választ!
2008. júl. 1. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem más panaszom volt az ellátással kapcsolatban. Nekem a szülésfelkészítést vezető szülésznő szolt be. Aztán írtam a betegjogi képviselőnek és kivizsgálták az esetet. Szerintem dátumokkal és mindennel amire emlékszel amit itt nekünk leírtál írd meg a kórház betegjogi képviselőjének. Neki hivatalból kötelessége utána járni és szerintem az adminisztrátornak már maga ez a tény kellemetlen.
2008. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet! Azt hiszem, ez lesz a megfelelő megoldás! Minden jót nektek!
2008. júl. 2. 09:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!