Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alig vagyok tul egy hete egy...

Alig vagyok tul egy hete egy candidas kezelesen, megint erzem a tuneteket. Mit hasznaljak?

Figyelt kérdés
Eddig Canestenes kuppot hasznaltam, de sajnos nem segit.Milyen mas kuppot lehet 26 hetesen haszlani?
2008. júl. 1. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Orvos adta a kúpot? Ha nem akkorlehet hogy nem volt elegendő az adag, vagy lehet nem is az a bajod amit kezeltél.

Mindenképp menj orvoshoz, mert ha ő írta ki a kezelést akkor tudatosítani kell, hogy nem használt és más megoldás kell.

Ne a neten próbáld a gyógyszert keresni,mert biztosan csak orvos mondhat...mi pedig féreérthetjük a tüneteket.

2008. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De igen, a doki adta. Azt mondta, hogy ha szukseg lessz ra megismetelhetem. De hat mar 3x is megismeteltem es megis alig egy kis ido utan megint jelentkeznek a tunetek :(( ES nagyon rossz....
2008. júl. 2. 06:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a dokim a pimafucin kúpot írta candidára. Elég jó volt, bár a meleg miatt nekem is visszajött, de csak kb 4 hét múlva. Sztem kérdezz rá a dokidnál erre a kúpra. Hátha...Boldog babavárást! Ja, még a mikogal-t is emlegette.

31 hetes kismama

2008. júl. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!