Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Négyes tesztet javasolt az...

Négyes tesztet javasolt az orvosom, mivel eléggé későn derült ki a terhességem, a 14. héten, így jópár vizsgálatról lemaradtam. Mennyibe kerülhet egy ilyen vizsgálat?

Figyelt kérdés
Persze mindenképpen megcsináltatjuk, de azért kb. jó lenne tudni az árfekvést. A Mátyásföld Klinikára megyek, őket kérdeztem telefonon, de épp helyettesítés volt, és nem tudta megmondani a hölgy, akivel beszéltem...
2008. júl. 1. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen vizsgálatról maradhattál le... Az integrált teszt meg hasonlók nem kötelező vizsgálatok. Nekem a 13.héten derült ki hogy terhes vok és nem kellett semmit csinálnom. Elmentem vérvételre, megmérte a doki a nyakiredőt meg a védőnőnél kellett jelentkeznem. Ennyi.

Most 20 hetes vok és minden rendben.

2008. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell azintegrált teszt.Vagyis,ha szeretnéd a lelked megnyugtatására mindenképpen.De nekem addig volt egy vérvétel,meg 2 uh.Az egyiken megállapították,hogy baba van,a másik meg a genetikai,amit a 13. héten végeztek el.

Persze kérdéses dolog lehet a korod és a kórtörténeti előzmények,amit ugye nem tudunk,de csak azért,mert a 14. héten derült ki,szerintem sem kell.

2008. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is csináltattam négyes tesztet de nekem azért kellett mert a 16.heti afp-m alacsony lett.Az én orvosom az Istenhegyi Géndiagnosztikai Központot ajánlotta,ott 20.000Ft egy ilyen teszt és kb 2nap alatt megvan az eredmény!De a neten is utána tudsz nézni!

2008. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy csak a 14. héten derült ki, hogy baba van? Nem maradt el a mensid? Ugyanúgy megjött mint szokott?
2008. júl. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!