Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes km vagyok! Ma akkorát...

35 hetes km vagyok! Ma akkorát estem, hogy csak úgy csattantam a járólapon! Jobban a térdemre estemde a pocakom is megnyomódott egy kicsit! Remélem nincs baja a babámnak? Járt már más is így?

Figyelt kérdés
Bementem a sürgősségire,de nem UH-tak meg csak szívhangot néztek és csináltak CTG-t!Az szerint minden rendben!A babámat éreztem mozogni!Nem értem miért nem volt UH?????????
2009. okt. 31. 15:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Én 9 hetesen estem el de jó nagyott huppantam a fenekemre és meg voltam ijedve, hogy baj lehet, ráadásul még uh-ra se tudtam azonnal menni, mert külföldi nyaraláson történt. Anyukám akkor mondta el, hogy mikor velem volt a 8 nónapban ő is nagyot esett és a pociját is beverte és itt vagyok.... abban az időben uh sem volt. Mikor hazajöttem elmentem dokihoz és mondta, hogy ne aggódjak a baba jó helyen van és a méh, magzatvíz megvédi. Ha érzed, hogy mozog nincs baj. Üdv, 23 hetes

2009. nov. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondták, hogy nagyobb baj van, ha az első 12 hétben huppan valaki, amikor még nincs jól megtapadva a pici.

Boldog babavárást!

2009. nov. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A kislányommal 7,5 hónapos terhes voltam, amikor akkorát csattantunk autóval, hogy totálkárosra tört a kocsi. Én az anyósülésen ültem, erről ért a másik autó is bennünket, engem szinte telibe- az oldalsó szélvédő kisúrolt egy kb. 3x3-as darabot a hajas fejbőrömből. Szirénázva vitt be a mentő, ott meg úgy látták, észnél vagyok és nem vérzek odalent, ezért elém vették azt is, akinek csak az üvegszilánk épp hogy megvágta az ujját. Fogyott a türelem nálam, és persze hogy aggódtam a babámért, kértem, legalább csak őt nézzük meg, hogy van, a fejem az ráér várni a kötésre. Volt ott egy drága szülésznő, ő mondta, hogy ezek a babák annyira védett kis burokban vannak, hogy ha a burok nem reped - annak meg ugye lett volna jele - akkor higgyem el, semmi baj nem lett vele, esetleg huppant egy nagyobbat odabent:). Hál' Istennek igaza volt. 1 hétig azért bent voltam, csak seduxen-t adtak, hogy mégis egyek valami gyógyszert:) - hol megettem, hol nem - aztán jöttem haza, és mentem vissza még dolgozni egy picit, mert ballagott az ovis csoportom. Szorítok Neked, de ha mocorog, hidd el semmi baj!
2009. nov. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!