Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes km vagyok! Ma akkorát...

35 hetes km vagyok! Ma akkorát estem, hogy csak úgy csattantam a járólapon! Jobban a térdemre estemde a pocakom is megnyomódott egy kicsit! Remélem nincs baja a babámnak? Járt már más is így?

Figyelt kérdés
Bementem a sürgősségire,de nem UH-tak meg csak szívhangot néztek és csináltak CTG-t!Az szerint minden rendben!A babámat éreztem mozogni!Nem értem miért nem volt UH?????????
2009. okt. 31. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem miért nem volt, hiszen azzal kellett volna kezdeni.

Szerintem minnél előbb menj el dokihoz és kérj egy UH-t!

Kívánom a legjobbakat!

2009. okt. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Velem is volt ilyen én is hasra estem félig. Én mivel érezetm a mozgását nem mentem el dokihoz. Nem is lett semmi probléma. Egészséges lett!
2009. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
azért burokban van, csak védte a pocid :) hétfőn azért a helyedben elmennék a dokimhoz
2009. okt. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
azóta is folyamatosan érzem a mozgását sőt most még csuklik is!csak nincs akkor baj??amúgy szerdán megyek a saját dokimhoz Uh-ra előtte pedig ctg-re!
2009. okt. 31. 18:06
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A méh egy vastag, izomfalú burok, ami nagyon jó védelmet ad. Plusz még magzatvízben is volt a pici. Ne aggódj, nem ütötted meg. Uh-t nem tudom, miért nem csináltak, legalább a lepényt megnézhették volna. De ha mozog a babád, és nem vérzel, akkor nincs semmi baj. A kicsi tényleg elég erősen védett helyen van.
2009. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

17:58 vagyok, azon gondolkodtam, hogy egy esés után szerintem, ha nagyon megütöd akkor elfolyik a magzatvíz. Képzelj el egy vízzel teli lufit, de lehet oltári baromságot mondtam...

ne izgulj, ha úgy ficánkol mint eddig, nem lehet baj! :)

2009. okt. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nincs baj,ne izgulj,meg se kottyant neki :-)
2009. nov. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nyugi, szerintem sincs baj. Anyukám is sokszor elesett, amikor a húgommal volt várandós, egyiküknek sem lett semmi baja. Neki alacsony volt a vérnyomása a terhesség alatt, azért potyogott annyit. Szerintem nagyon jó helyen vannak odabent a babók, gondolj bele, magzatvíz van körülötte, ami csökkenti az ütés erejét, és ott van még a magzaturok és a méhfal is. Ha valami gond lenne, már megindult volna a szülés, folyna a magzatvíz, esetleg nem éreznéd a baba mozgását.

További szép várandóságot, könnyű szülést és boldog babázást kívánok nektek! :)

2009. nov. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is elestem full HASRA 37 hetesen, semmi bajunk nem lett, bár én pont akkor mentem NST-re meg Uh-ra, így megvizsgáltak és ott sem találtak semmit szerencsére.Sőt az orvosom akinek mondtam, hogy mi történt csak annyit kérdezett, hogy mozog azóta nem, nincs vérzése sem? Mondtam, hogy igen és rávágta, hogy akkor nincs semmi gond,.Azóta megszületett a kisfiúnk és teljesen egészséges!Nyugodj meg, bizti minden rendben!
2009. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az előzző vagyok, Úgy értem mozog a baba, vérzés pedig nincs.:)
2009. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!