Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A múlt héten volt barnázásom,...

A múlt héten volt barnázásom, de a dokim szabin van, másnál nem voltam. Azóta semmi nincs, sokat pihenek. Elhalhatott-e a 7 hetes magzatom? Tüneteim azóta is vannak /hányinger, mellfeszülés. /

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha már nincs barna folyásod és a hasad sem fáj, akkor valószínűleg rendben vagy. Ha vetélésre kerülne sor, az nagyon nagy mértékű vérzéssel és hasi görccsel jár.

Én 7 hetesen elvetéltem, így pontosan tudom a tüneteket...

Boldog babavárást!

2008. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még valami: ha megint előfordulna, pihenj sokat és fordulj orvoshoz! :)
2008. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Barnázás az elején lehet még hormonális hatásra is, a szervezeted emlékszik,mikor szokott megjönni, de viszont lehet annak a jele is hogy sárgatesthormont kell szedned, és ezt jelzi a tested.Mivel én nem vagyok orvos, csak azt mondanám,szerintem azért nézesd meg magad, te is megnyugszol.Nekem pl. tablettát kellett rá szednem, és jó hogy időben mentem,ezzel nem megijeszteni akarléak,csak segíteni,hogy az orvos a biztos!

36 hetes kismama

2008. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs semmi baj, de biztosat csak orvos tud mondani. Miért nem mentél a múlt héten? Ilyen korban gyakori a barnázás, de tudod, jobb félni... Mikor mész legközelebb dokihoz?
2008. júl. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És az nem igaz, hogy a vetélés mindíg tünetekkel jár, én amikor elvetéltem, semmi tünetem nem volt, ultrahangon derült ki. És a tünetek is megvoltak még 1-2 hétig.
2008. júl. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem a dokim,azt mondta ameddig van hányás, hányinger addig élő a terhesség.....minden más tünet meg marad egy ideig,kivéve ezt...ugy hogy nyugalom!!!!!!

36 hetes kismama

2008. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy?mert ha nagyon az elején jársz és kevés a barnázás akkor semmi gond mert az a tisztulás jele.gondolok itt arra hogy a menszi helyett jelentkezik.
2008. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért nem voltam a múlt héten dokinál, mert ez pénteken este történt, őt meg nem tudtam elérni.Az első terhességem 12 hetesen elhalt /teljesen tünetmentes volt/, abortuszt kellett végezni. A következő terhesség alatt is barnáztam, a fiam 5 éves, ez a 3. terhességem.
2008. júl. 1. 11:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nyugi, semmi baj nincs. Én 11 hetesen barnáztam, sőt, volt hogy piros vér is jött. Most 20 hetes vagyok, és a baba szépen fejlődik. Akkor a doki két hétre eltiltott a házasélettől, pihenni kellett. Pihenj te is sokat, kíméld magad, és egy időre függesszétek fel a házaséletet. És ha legközelebb mész a dokihoz, említsd meg neki! Boldog Babavárást!
2008. júl. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Voltam ma dokinál, mert megint barnáztam.Az uh-on minden rendben van, 11 mm az embrió, de 7 hetet és 2 napot írtak rá. Ezt nem értem, mert két hete voltam hétfőn, és akkor 6 hét volt rajta, meg a múlt héten 10 mm. volt a pici, akkor lassan fejlődik? Rendben van? Egy hét múlva vissza kell mennem megint uh-ra. Féljek valamitől?
2008. júl. 2. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!