Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt ez? 32 hetes vagyok...

Mi volt ez? 32 hetes vagyok és éjszaka arra ébredtem, hogy görcsöl a hasam, de először csak azt hittem pisilnem kell, mert azért fel szoktam kelni, de utána egyre erősebben nyílalt a hasam (mint mielőtt meg szokott jönni)?

Figyelt kérdés
Azután (elnézést, hogy ezt így leírom), de megint ki kellett mennem wc-re és hát ha szépen fogalmazok akkor hasmenésem volt, de nagyon folyékony és nagyon sok. És nagyon fájt, szúrt ott lenn. A derekam majd le szakadt. Azután minimálisan csillapodott a hasfájás, de folyamatosan hányingert éreztem (egyébként ezt tegnap délután is napközben) meg mintha égne a torkom mikor nyelek. Mi lehetett ez?
2008. júl. 1. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
talán csak felszaporodott a gyomorsavad és az okozta, mert az minden irányba hamar eljut és csinál ilyet, főleg ha meleged van, de ha nem múlik,menj orvoshoz, mert a szervezet a szülés előtt is csinál ilyen öntisztulást, de nem gondolnék erre, csak figyeld mi történik a napokban.
2008. júl. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia! én 39 hetes vagyok és nekem tegnap előtt fájt a derekam egész nap majd megbolondúltam! Tegnap meg többször is volt hasmenésem nagyon folyékony mint neked is és nekem is többször fájdogál a hasam alja! Mások szerint ez már a szülés előtti öntisztulás legalább is nálam, de ha nálad ezek a tünetek nem csökkennek akkor kérdezd meg a védőnődet vagy orvosodat! Sok sikert és kitartást!
2008. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát igen ez nagyon ilyen szülés elötti állapot, mindenképp beszélj a dokiddal,még korai lenne babónak kibújni.( bár már nem lenne vele semmi baj ).

további szép heteket, 37hetes kismama

2008. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!