Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi ideig lehet hason...

Mennyi ideig lehet hason aludni? Ameddig nem zavar, vagy már nem árt odafigyelni?

Figyelt kérdés
Ha még mindig tudok kényelmesen aludni a hasamon, most lépek be a második trimeszterbe, árthatok a babának?
2007. szept. 28. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem kénylmetlen, vagy rossz, addig lehet.
2007. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tökre irigyellek, én már 2 hónap után nem bírtam mert kényelmetlen volt. Addig lehet, ameddig bírsz. Lassan úgyis akkora lesz a poci hogy a szeretnél se tudsz.
2007. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ameddig kényelmes nem ártasz a babának. Én már alig vártam, hogy megszüljek, hogy hasra tudjak feküdni. Annyira jó érzés újra hasra feküdni, persze most a cicik miatt nem tudok rendesen. Ez van.

Sok sikert a babához!

Egy 2 hete anyuka

2007. okt. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Fog reklamálni, ha már nem jó a babádnak! Nekem 26 hetesen bekucorgott a bal oldalamra és már akkor is tiltakozik, ha picit arra az oldalra fekszem. Sok sikert!
2007. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetesen amíg kényelmes Neked. Én is mindig hason alvós voltam. A dokim javasolta, hogy félig oldalt feküdjek és tegyek a combom alá párnát, így egy kicsit tovább tudtam hason aludni, mert maradt helye a pocakomnak (és a derekamnak is nagyon jó volt!). Ezt a párnás trükköt azóta is alkalmazom a csontkovácsom tanácsára, ha az oldalamon alszom nem feszül annyira a derekam és reggelre nem gémberedik el az összes izmom. Kitartás meg lehet szokni, a baba mindent megér!
2007. okt. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!