Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki megalmodta mar hogy...

Valaki megalmodta mar hogy fia vagy lanya szuletik?

Figyelt kérdés
Azt almodtam hogy lanyom fog szuletni es nem tudom hogy higyek-e benne?Mert meg nem tudom hogy mi lessz a picur.
2009. okt. 29. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én is megálmodtam, de nem hiszek benne. Januárban megmondom, hogy bejött-e :)))))))


Lehet, hogy csak azért volt álmomban lány, mert talán egy ici-picit jobban vágyom rá, a fiútól tartok kicsit.

2009. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálam mindkét gyereknél bejött (fiúk), de az ellenkezőjét is hallottam már.
2009. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják,hogy mindig az álmok ellenkezője fog beválni,hát én vagyok az ellenpélda:)


15 éves koromtól,hetente minimum egyszer azt álmodom,hogy egy kislánynak adok életet és láss csodát,Abigél kisasszony igénybe vette a szolgáltatásaimat:))

2009. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én anno megálmodtam és bejött tényleg fiú lett:))

2009. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia!!!!én álmodtam fiut is lányt is de a lányt többször és én is lányos vagyok inkább ha szabad igy fogalmazni és bejött!!!habár még csak 25+2hetes vagyok de látuk a nuniját uh-n és tuti hogy kiscsajom lesz!!!!!!kellemes babavárást!!!
2009. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szia én nem álnotam meg ,de a növéremát megálmotam és utána megnéztem egy álmoskönyvet és az volt beleirva hogy az álom belinek az elentéte lesz vagyis ha lánnyt álmodsz fiu lesz és ugyan igy forvitva!!!
2009. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
de amugy szerintem mindegy csak egészsésges legyen!!
2009. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
en fiuval almodtam, onnantol kezdve tudtam, h fiam lesz. az is lett.
2009. okt. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 12hetesen azt álmodtam szoknyákat, és rózsaszín kis cipőt veszek a tescóban, és egy göndör hajú kislány áll mellettem!Lányom lett, igaz a haja mint a szög!
2009. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én fiút álmodtam, lány lett, de nem bántam:)
2009. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!