Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után kb.2 héttel teherbe estem. Árthat a babának?

Figyelt kérdés

4 évig szedtem a gyógyszert, aztán abba hagytam mert fájt tőle a fejem, újat írattam és a doki mondta, hogy addig amíg nem jön meg a mensim ne vegyem be.

Minden rendbe van eddig a babával, már 20 hetesek vagyunk csak ma valahogy eszembe jutott ez a dolog, hogy árthat e. A doki azt mondta nem mert nagyon alacsony hormontartalmú tabit szedtem, de én azért mégis aggódom. És lehet csak nyugtatásképp mondta...?


2008. jún. 30. 16:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én Marvelont szedtem 6 évig, aztán decemberben eldöntöttük hogy babát szeretnénk, én is 2 hét mulva terhes lettem, és az orvosom tanácsára nem szüneteltünk, merthogy azért kell napra pontosan bevenni a tablettákat mert olyan gyorsan kiürülnek a szervezetből hogy már nem védenek, szóval ezért nem kell várni az elhagyása után hónapokat.

29 hetes kismami.

2008. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!