Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetes terhes vagyok és...

12hetes terhes vagyok és gyomorfájdalmaim vannak. Ez természetes a terhesség alatt, vagy csak olyat ettem amit nem kelett volna? Milyen tipusú gyógyszert vehetek be?

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 03:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a savam lett sok és akkor voltak ilyen gondjaim. De szedtem Rennie-t, rágcsáltam olyasmit, ami csökkentette a savamat és aztán jobb lett. De persze okozhatja olyan kaja is, ami nem tetszett a gyomrodnak.

Legyél figyelmes az étkezéssel.kapcsolatban, hátha rá sikerül jönni, hogy mi okozza a panaszaidat !


Jobbulást Kismama és boldog pocakos hónapokat kívánok ! :)

2013. aug. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2013. aug. 20. 07:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Detto, 12 hetes vagyok, es neha ugy faj, gorcsol a gyomrom, alig birok felkelni.

En Salvus vizet vettem, nagyon sok kismama issza, ea eskusznek ra, nezz utana te is a neten, allitolag nagyon jo.

Probalok kekszet ragcsalni, a tej is jo ra.

2013. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 13 hetes vagyok. A gyomrom teljesen meg van őrülve. Szerencsére a rosszullétek elmúltak, de helyette megkaptam a gyomorfájást. Igazából semmi nem jó neki, ha eszem az a baj, ha nem akkor az. Igazából nekem is az segít, ha valamit ilyenkor rágcsálok. Sós mogyorót, vagy aszalt gyümölcsöket.
2013. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tok durva, hogy milyen sokan kinlodunk ezzel. :)

En is ugy vagyok sokszor, hogy ha eszem nem jo, de kozben meg ehesnek erzem magam, ha nem eszem.

Eddig tudtam inni, napi 2-3 litert, de most mar az sem megy, ami baj. Valahogy ha iszom, kavarog tole a gyomrom.

2013. aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ugyan így vagyok,ha eszek az a baj ha nem akkor meg az...köszönöm szépen,hogy válaszoltok és hogy egy cipőben járunk mert igy nyugtat a tudat hogy ez természetes dolog.sajnos a keksz nem segít,bár most ajánlották a citromfű teát.elvileg használ remélem nekem is
2013. aug. 20. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!