Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért akar fájdalmat okozni a...

Mért akar fájdalmat okozni a párom?

Figyelt kérdés
15hetes kismama vagyok és folyamatossan a fejemhez vágja a párom,hogy nem dolgozom.Állandóan zsarolni próbál.Sokszor sírok,de a babámra is gondolok,de még is kijön a sírás.Mit tehetek?
2008. jún. 30. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Őszintén kérdezed? Csomagolj össze és hagyd ott a párodat. Ilyen embernek nem szabad gyermeket szülni. Egy kis " szünet " észheztéríti ne félj, majd kaparja majd a küszöbödet.
2008. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát ez semmiképpen sem szép tőle... egy várandós nőnek pláne nem tesz jót a zsarolás (de amúgy sem). Meg kéne értenie, hogy a babának árt azzal közvetve, ha téged bánt.

Egyedül arra tudok gondolni, hogy félti a babát, hogy el tudjátok-e majd rendesen tartani, ha megszületik (főleg, ha esetleg ő sem keres túl jól). Dehát könyörgök, akkor úgysem tudsz majd dolgozni, úgyhogy így sem igazán értem... nálunk is csak a párom dolgozik, így nem vet fel minket a pénz, de még soha elő se hozta, hogy most menjek el melózni.

Mivel zsarol egyébként pontosan? Remélem, azért nem olyannal, hogy elhagy!

2008. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elnézést hogy megkérdezem, de miért nem dolgozol? Veszélyeztetett vagy, vagy van már másik baba, akivel otthon vagy?


Egyébként ha most ezt csinálja, mi lesz később?

2008. jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Párom egy TESCOBAN dolgozik és oda akar engem is berakni.Akkor megérteném ha elején tartanék a terhességgel,de így már pocival nem sokan vennének fel.Ha meg összeveszünk azzal zsarol,hogy Anyámnak olyat mond ami nem is igaz.Kitalálna olyan történetet amivel csak az én életemet tenné tönkre.Nem értem miért ilyen.
2008. jún. 30. 14:48
 5/11 A kérdező kommentje:
olyan szakmám van amit terhessen nem ajánlatos csinálni,mert sokat kell állnom és sétálnom.Személy és vagyonőr vagyok.Párom erre még anno azt mondta,hogy nem kell addig dolgoznom míg nem bölcsis a gyerek.De azóta ez a helyzet megváltozott :(
2008. jún. 30. 14:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Elötte nem volt ilyen? Nem gondolod, h a felelösség ilyesztette meg?
2008. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Babavárás elött nem volt ilyen.Csak mostanában,hogy babás vagyok.Nagyon rossz,mert ilyenkor szükségem lenne rá,de néha leszarja a fejem mindha nem is érdekelné őt,hogy apa lesz.
2008. jún. 30. 15:13
 8/11 anonim ***** válasza:
de azért táppénzt kapsz, ugye?
2008. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most komolyan: Tescoba akar téged küldeni dolgozni? Zsarold meg te is.Ha nem hagyja abba, ezt a terhes vagy dolgozz dumát elhagyod. Lenne a hejedben, egyből csöndbe lenne. Szedd össze a cókmókod és indulás.... ha magábaszáll talán eszébejut, hogy talán nemkellett volna...
2008. jún. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyennel zsarolni,ne haragudj?! Anyukád is biztos ismeri a párod annyira,hogy nem hinne neki.A saját anyád ismer téged valószínű,így tudja mit hihet el rólad és mit nem.Illetve észrevenné,hogy őszinte vagy vagy sem amikor cáfolod.Azt te érzed,hogy tudsz e még dolgozni.Sokáig már biztos nem,de ha úgy érzed akár 3-4 hónapot még mehetsz.Én 7 hónapos koromig dolgoztam teljes munkaidőben (napi 9 óra ácsorgás),majd a 8. hónapban csak napi pár órát.Két héttel a szülés elött álltam le teljesen,mert nekem így volt jó.De ez az én választásom volt és nem a páromé.Nem ő érzi azt,hogy te mit bírsz és mit nem.Ezt csakis te tudod.Beszéljétek meg ezt az egészet szerintem,de ne hagyd magad zsarolni.Mit képzel ez magáról?
2008. júl. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!