Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy terhesség alatt...

Igaz, hogy terhesség alatt nem szabad fájdalmat okozni saját magunknak, mert az árthat a babának? Ez biztos, hogy nem árthat ugye?

Figyelt kérdés
6 hetes kismama vagyok! Most lehet,hogy egy páran kinevetnek,de muszály megkérdeznem,most epilátoroztam elöszőr a lábam,és a bikinivonalamat! Hát elég szörnyű volt,és most azt hallottam egy babonás embertől,hogy terhesség alatt nem szabad fájdalmat okozni saját magunknak,mert az árthat a babának!
2009. ápr. 4. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én végig epiláltam a lábamat, a bikinivonalat viszont inkább borotváltam. A has környékét szerintem nem jó piszkálni!

Nem tudom, h mit okoz, okoz-e vmit, de lehet.

Talán más ezt meg tudja mondani.

A gyantázóm papírján viszont az van, h terheseknek nem ajánlott. Nem használtam.

40. héten szültem egészséges kislányt.

2009. ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Hat hetesen a baba meg nem sok mindent erez,majd kesobb,miutan ki vannak fejlodve a szervei kell jobban vigyazni !Gondolj bele hogy csak most kezd majd verni a szive!
2009. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!