Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 8-10 foggal már fájdalmat...

8-10 foggal már fájdalmat tudott okozni a babád szopi közben? Mikortól vált kellemetlenné a szoptatás?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Már kettővel is! Az kb. 7 hósan volt.
2010. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyémnek még nincs foga,de pár napja minden szopizásnál megharapja és eléggé fáj.3,5 hós
2010. júl. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 xStefix ***** válasza:

1-2 foggal is tud harapni, ha épp arról van szó. Sőt, már fog nélkül is, ha a feszülő, kemény ínyét összezárja.

Nem gondolom, hogy emiatt abba kellhet hagyni a szoptatást, maximum akkor, ha a baba minden figyelmeztetés és próbálkozás ellenére sem hagy fel a rágcsálással. De általában ennek is meg szokott lenni az orvosolható! oka. - Engem pl. akkoriban harapdált a lányom, amikor nem vettem észre, hogy már gyorsabban és rövidebb idő alatt kiszopizik és tovább tukmáltam neki a mellem. Szegénykém más mód híján így közölte velem, hogy köszöni, de elég volt neki annyi is. Nem tartott sokáig, míg rájöttem, mit akar. :)

Egyébként a szoptatás maga soha nem vált emiatt kellemetlenné, pedig már az összes foga kint van és egyébként is elég mókuska-fajta...

2010. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 eves fiam meg szopizik.Soha nem harapott nem kellemetlen a szoptatas.
2010. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első fogaknál le lehet és kell is szoktatni a harapdálásról. Ha nem harap, nem is érzed a fogait. Két gyereket szoptattam 3 éves koráig.
2010. júl. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kislányom még 20 foggal se harapta meg a cicit!
2010. júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!