Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szemeremcsont hol er veget,...

A szemeremcsont hol er veget, a bugyi vonal alatt v. felett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mert ugye van egy eles vonal a szemeremdomb felett.Azt olvastam h afelett kezd erzodni, latszodni a meh, tehat a bugyi vonal felett, az alhasban. Viszont nekem alatta, a szemeremdomb kb kozepetol a bugyi vonal eles hataranak a tetejeig, szal semmikepp sem felette, van vmi "kipuposodasom" es nemvagom akkor most mi ez.Szerintetek? Tapasztalat?

2013. aug. 19. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindez attól függ milyen fazonú bugyit hordasz :) Nem igazán értem a kérdésed, de én is bámultam a hasam rendesen a terhesség elején és láttam egy vonalt, és vártam, hogy behízzon, de nem hízott be, továbbra is látszik, már 20. hétben vagyok. A lényeg, hogy ilyesmi dolgokon ne aggódj!
2013. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazabol amit erzek sztem nem a mehem, a bugyi vonal meg alapból ott van nem? olyan vekony kis bemelyedes,vhol kicsivel a csipocsont alatt, legalabbis nekem itt van, de a pukli alatta van, egy resze pedig jocskan a szemeremdombon.Es mindenhol az van h a szemeremdomb felett, alhasban kezd noni, ezert nem ertem mar az egeszet! :)
2013. aug. 19. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok még egyszer, én is láttam a hasamon ilyen kis mélyedést a csípő vonal alatt és alatta a kis dudort és én is azt gondoltam, hogy az a méhem és vártam, hogy feljebb jöjjön, ahogy halad a terhesség, de még mindig látszik a csík, a dudor meg talán elsimult, de úgy inkább összességében nőtt a pocim, felette is (gondolom rendeződnek kicsit a szervek, ahogy nő a méh). De hogy most tényleg meddig tart a csont, azt nem biztos, lehet kívülről látni. (Egyébként megnyugtat, hogy nem csak én gondolkodtam ezen ennyit :) Hanyadik hétben vagy?
2013. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezert kerdeztem mert sehol sem talaltam h meddig is er pontosan a csont, de a doki aztmondta orvostudakozon h a bugyi vonalnal van kb vege.13. hét :)
2013. aug. 20. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!